Jaký stan je pro mě ten pravý?

Stan a k tomu i nějaké to vhodné příslušenství jsou skvělým vybavením pro podařenou spontánní dovolenou. Blog Intersportu vám proto přináší nejenom aktuální modely stanů. Díky tomu, že lidé často kombinují stanování s turistikou nebo jízdou na kole, k čemuž nyní vybízí pěkné počasí, vyhlašuje blog Intersportu stanování sportem měsíce května.

Chcete si pořídit nový stan? Není nic snazšího. Nabídka Intersportu je široká a všichni rekreanti, dobrodruzi i sportovci najdou bez problémů odpovídající model. Při vybírání stanu byste se měli nejdříve sami sebe zeptat: Na co stan potřebuji?

Dobrodružství, rodinná dovolená nebo výlet na kolech?
Jste dobrodruh, který tráví noci ve stanu daleko od civilizace a sociálních zařízení? Pak je správnou volbou některý z trekingových modelů. Ty se vyznačují velmi kvalitními materiály vhodnými i do extrémních podmínek. Značka McKinley nabízí v této oblasti stany „Sherpa 3“ (7599 Kč) a „Escape 3“ (4999 Kč).

Plánujete rodinnou dovolenou v kempu? Právě pro vás je určena široká nabídka rodinných stanů, do kterých se vejde až šest osob. Najdete v nich i mnoho úložných prostor. Intersport nabízí mimo jiné i osm modelů značky McKinley. Ceny za stan pro 4 osoby se pohybují od 1 899,- Kč.

Vydali jste se na cesty na kolech a chcete mít co nejmenší zátěž? Pak jsou pro vás nejlepší volbou odlehčené stany, které jsou ve sbaleném stavu velmi malé a lehké. Ceny začínají na 1199 Kč.

Pokud se nechcete vázat na některou ze specifických oblastí a chcete mít stan především vždy po ruce na spontánní výlety, jsou pro vás nejlepší variantou klasické kempingové stany. Ceny za jednodušší modely pro 3 osoby začínají již na 1 299,- Kč.

„Pop up“ stany postavené za několik vteřin
Stále oblíbenější variantou stanů se stávají takzvané „Pop up“ stany. Složené je vyhodíte do vzduchu a ony se prakticky samy od sebe postaví. Velmi rychle je i složíte, na jednoduchý trik se zeptejte našich vyškolených zaměstnanců. Stan je vhodný pro všechny, kdo si chtějí ušetřit čas za jeho stavění. V Intersportu je k dostání od 799 Kč.

Na internetu existuje mnoho videí zachycujících několikavteřinové stavění těchto Pop up stanů. Zde najdete jeden zajímavý příklad. ;-)