INTERSPORT v OC Central Most mění vzhled a přidává nové služby

MOST, 9. 8. 2018 - Prodejna INTERSPORT v OC Central Most se po téměř měsíční rekonstrukci znovu otevřela! Návštěvníky nově čeká moderní interiér, kterému vévodí prvky jako dřevo, kameny a imitace stromů. Změnu inspiroval koncept designových prodejen rakouské mateřské firmy. Slavnostní otevření proběhlo v pátek 9. srpna.

Zrekonstruovaná prodejna INTERSPORT má rozlohu celkem 834 m2. Zákazníkům nabídne kromě sportovních potřeb i celou řadu doplňkových služeb, mezi které patří hned několik novinek. Příchozí můžou využít servis jízdních kol, INTERSPORT nabízí jejich seřízení a opravu poškozených komponentů. Samozřejmostí je zajištění náhradních dílů ke všem značkám prodávaných kol. Obdobnou službou je servis inline bruslí, který nabízí jejich vyčištění, promazání a výměnu opotřebovaných částí.

Od října do konce března je také možné využít servis lyží a snowboardů. Pro běžce je celoročně připravena dynamická analýza došlapu. Zahrnuje krátký běh naboso na běžeckém pásu, na základě kterého odborný poradce doporučí vhodnou běžeckou obuv přímo na míru jednotlivce.

INTERSPORT postupně modernizuje prodejny v celé České republice. Jako první absolvovala změnu prodejna v pražských Letňanech, následovalo město Plzeň a do konce roku bude zrekonstruována prodejna v Pardubicích. „Do modernizace jsme se pustili s cílem vytvořit něco víc než běžnou prodejnu. Chtěli jsme, aby vznikl prostor s unikátní atmosférou, ve kterém se naši zákazníci budou cítit příjemně a který pro ně bude inspirativní,“ říká Martin Palarčík, jednatel společnosti INTERSPORT.

„Doba se mění. Klademe větší důraz na životní prostředí, aktivitu a zdravý pohyb, tak proč by obchody měly vypadat pořád stejně? Sport a příroda k sobě navíc neodmyslitelně patří,“ dodává s tím, že v Rakousku tento formát už úspěšně funguje.

O společnosti
INTERSPORT je největším prodejcem sportovního oblečení a vybavení na světě. Nabízí vybavení, oblečení, obuv a doplňky na sport i pro volný čas. S výběrem sportovního vybavení vždy pomohou odborní poradci, kteří jsou často sami nadšenými sportovci. Prodejny navíc nabízí službu servisu sportovního vybavení, od opravy výpletů tenisových raket, přes opravu kol, ošetření in-line bruslí a skateboardů až po seřízení lyží.

Kontakt 
Kateřina Šafková
katerina.safkova@intersport.cz
+420 724 447 773