Intersport Pardubice otevírá ve zbrusu novém

PARDUBICE, 15. 9. 2018 – Ještě lepší zážitek z nakupování čeká návštěvníky prodejny INTERSPORT v OC Palác Pardubice. Po téměř měsíční rekonstrukci se pardubická pobočka znovu otevřela a kromě široké nabídky sportovního zboží láká nyní i na moderní vzhled. Design prodejny nově klade důraz na spojení sportu s přírodou. Interiér obsahuje prvky jako dřevo, kameny a imitace stromů. Slavnostní otevření proběhlo třetí zářijový víkend, v pátek 14. září.

Zrekonstruovaná prodejna INTERSPORT má rozlohu celkem 848 m2. Zákazníkům nabídne kromě sportovních potřeb i celou řadu doplňkových služeb. Příchozí můžou využít servis jízdních kol, INTERSPORT nabízí jejich seřízení a opravu poškozených komponentů. Samozřejmostí je zajištění náhradních dílů ke všem značkám prodávaných kol. Obdobnou službou je servis inline bruslí, který nabízí jejich vyčištění, promazání a výměnu opotřebovaných částí.

Od října do konce dubna je také možné využít servis lyží a snowboardů. Odborníci z INTERSPORTU namontují a seřídí vázání, vyčistí a kvalitně navoskují skluznice a nabrousí hrany. Pro běžce je celoročně připravena dynamická analýza došlapu. Zahrnuje krátký běh naboso na běžeckém pásu, na základě kterého poradce doporučí vhodnou běžeckou obuv přímo na míru jednotlivce.

INTERSPORT postupně modernizuje prodejny v celé České republice. Jako první absolvovala změnu prodejna v pražských Letňanech, následovala města Plzeň a Most a nyní prodejna v Pardubicích. „Do modernizace jsme se pustili s cílem vytvořit něco víc než běžnou prodejnu. Chtěli jsme, aby vznikl prostor s unikátní atmosférou, ve kterém se naši zákazníci budou cítit příjemně a který pro ně bude inspirativní,“ říká Martin Palarčík, jednatel společnosti INTERSPORT.

„Doba se mění. Klademe větší důraz na životní prostředí, aktivitu a zdravý pohyb, tak proč by obchody měly vypadat pořád stejně? Sport a příroda k sobě navíc neodmyslitelně patří,“ dodává s tím, že v Rakousku tento formát už úspěšně funguje.

 

O společnosti

INTERSPORT je největším prodejcem sportovního oblečení a vybavení na světě. Nabízí vybavení, oblečení, obuv a doplňky na sport i pro volný čas. S výběrem sportovního vybavení vždy pomohou odborní poradci, kteří jsou často sami nadšenými sportovci. Prodejny navíc nabízí službu servisu sportovního vybavení, od opravy výpletů tenisových raket, přes opravu kol, ošetření in-line bruslí a skateboardů až po seřízení lyží.

 

Kontakt

Kateřina Šafková

katerina.safkova@intersport.cz

724 447 773