undefined
undefined

Sledujte, jak se pohybujete!

Každá žena může být pro sebe sama dokonalou

Adidas povzbuzuje všechny ženy, aby si našly svůj vlastní individuální sport, aby byly ve sportu aktivní a to bez ohledu na věk, typ postavy, velikosti. Za tím účelem Adidas ve své nejnovější kolekci představuje produkty speciálně vyvinuty pro ženy, které chtějí být tou nejlepší verzí sama sebe ve sportu i v životě.

SLEDUJTE NÁS, jak se hýbeme

Podpora, povzbuzení a vůle čelit jakékoli výzvě. Bez ohledu na druh sportu. Cílem je, aby se všem ženám dostalo podpory, kterou potřebují. Styl, materiál, střih - ženské tělo může být velmi individuální. Adidas nedělá rozdíly mezi postavami. Žádná žena se nemusí přizpůsobovat jejich produktům. Adidas se o to stará přizpůsobením sportovního oblečení každému tvaru těla.

Protáhněte se, převtělte se

Aeroknit Bra zajistí nutné pohodlí. Pohodlný střih a dobrá podpora - ať už je to jóga, strečink nebo tanec. S Aeroknit Tight dokážete být flexibilní v každém pohybu. Je to outfit, se kterým nebudete mít žádné problémy, nebude vám bránit v rozsahu a můžete sportovat bez jakéhokoliv rozptylování. Poskytuje vám svobodu pohybu, kterou potřebujete pro svůj oblíbený sport. Flexibilní ve všech směrech. Ať už na jógu, kondiční trénink nebo tanec.

undefined
undefined

Buďte sami sebou

Neposlouchejte ostatní, buďte odvážné a sportujte si po svém.