• Až -38%

ADIDAS Counterblast 5

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

Adidas

Pánská halová obuv, vysoce prodyšný svršek, tlumení ADIPRENE® a adiPRENE®+ pod patou i špičkou, adiTUFF™ proti oděru v oblasti prstů, TORSION® systém, nebarvící gumová podrážka, miCoach kompatibilní.

Značka Adidas

Vhodnou velikost obuvi můžete zjistit tak, že si obkreslíte chodidlo na papír, změříte jeho délku a následně v tabulce najdete odpovídající velikost dle rozměru chodidla (mondo point).

Tabulky velikostí jsou pouze orientační. Velikostní tabulky se mohou u jednotlivých výrobců lišit. S výběrem vhodné velikosti vám rádi pomůžeme v našich prodejnách.

Volba odpovídající halové obuvi je důležitým předpokladem k dosažení optimálního výkonu.  S ohledem na druh sportu se obuv liší použitím technologií, zejména pro dosažení optimálního poměru tlumení a stability. Čím méně materiálu je v mezipodešvi, tím bude obuv stabilnější, ale méně tlumivá. Tyto vlastnosti oceníte zejména při rychlých změnách směru, akceleraci nebo brzdění například při florbalu. Modely s propracovanou technologií tlumení se naopak uplatní při dopadech z výskoku a zamezí nežádoucím otřesům celého těla (basketbal, volejbal). Všechny modely halové obuvi jsou pak opatřeny přilnavou nebarvící podešví.

K tomuto zboží si lidé kupují

 • PRO TOUCH Lakis

  PRO TOUCH Lakis

  75 Kč
 • LASTING RUN

  LASTING RUN

  129 Kč
 • KARI TRAA Tvinde Cap

  KARI TRAA Tvinde Cap

  místo 399 Kč
  199 Kč
Vrácení do 14 dnů

Vrácení do 14 dnů

Zboží můžete vrátit do 14 dnů v jakékoli prodejně INTERSPORT.
Servis

Servis

Profesionální servis kol, lyží a snowboardů, inline bruslí a tenisových raket.
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč doprava zdarma
po celé České republice.