undefined
undefined

ICEPEAK

Být venku může být ta nejlepší zábava. A díky širokému výběru technického oblečení vybaví ICEPEAK pro zábavu celou rodinu. Odvažte se zkoušet nové věci – odvažte se vyzkoušet ICEPEAK. ICEPEAK navrhuje sportovní oblečení pro maximální pohodlí. Kvalitní materiály a zejména funkční detaily jsou klíčovými pro finskou značku založenou roku 1996.

Technologie zaměřené na funkčnost

Technologie firmy ICEPEAK se zaměřují především na 100% funkčnost svých výrobků. Svrchní materiály s vysokými hodnotami vodě-odolnosti a prodyšnosti pro aktivní sporty. Výplně jsou vzdušné, lehké a měkké. Mají výbornou termo kapacitu.

Větru a vodě odolné materiály

Větruvzdorné materiály jsou použity na svrchních vrstvách pro vybrané outdoorové kolekce. Produkty vyrobené z větruodolné tkaniny poskytují ochranu proti větru, udržují chlad pryč a udržují uvnitř hřejivou vrstvu vzduchu. Materiály TERMAL a THERMOSTRETCH jsou vhodné pro vrstvení a optimální termoregulaci. Jsou lehké, strečové, vysoce prodyšné, udržují tělo v teple a suchu.

ICEPEAK obléká finský olympijský tým

Oblečení navržené a vyrobené značkou ICEPAK oblékl finský olympijský tým na hrách v roce 2018, 2021 a obleče je I v roce 2022 v Pekingu.