Podmínky účasti

Soutěž o startovní místa v „INTERSPORT turnaji zemí“ v Zell am See-Kaprun se bude konat do 31.1.2019.

Přihláška musí být zaslána prostřednictvím výše uvedeného formuláře na Intersport ČR s.r.o. Všechny platné přihlášky budou zařazeny do soutěže.

Účastnit se mohou pouze držitelé zákaznické karty Intersport.
 
Účastník souhlasí se zveřejněním odeslané přihlášky na webových stránkách INTERSPORT a na webových stránkách Zell am See-Kaprun.
 
Účastník bere na vědomí, že společnost Intersport ČR s.r.o. má právo rozhodnout, zda budou údaje v rámci soutěže zveřejněny. Účastník rovněž souhlasí s následujícími podmínkami:

 • Účastník souhlasí se zveřejněním svého jména v rámci vyhlášení vítězů.
 • Nelze vyžadovat nárok na účast. Intersport ČR s.r.o. je oprávněna z vážných důvodů vyloučit účastníky ze soutěže. K tomu může dojít zejména v případě porušení podmínek. Účastníci, kteří zašlou zjevně nezákonné údaje, jsou od začátku vyloučeni ze soutěže.
 • Losování bude pro veřejnost uzavřeno k 31.1.2019. Dne 1.2.2019 budou vylosování výherci za tým ČR. Budou losována následující startovní místa/ceny:
  Celkem 2 startovní místa pro INTERSPORT turnaj zemí v Zell am See-Kaprun od 20. – 23. března 2019 včetně vždy jedné doprovázející osoby.
  Dále startovní místo obsahuje 3 noci od 20. – 23. března 2019 v dvoulůžkovém pokoji včetně plné penze, dopravu na místě, dvoudenní skipas, účast na 4 turnajích, rovněž i průvodce, pokud budou potřeba. Příjezd a odjezd do Zell am See-Kaprun si zajistí výherce sám.
 • Výherci budou informováni v elektronické podobě na uvedenou e-mailovou adresu, nebo telefonicky, nebo zprávou přes Facebook Messenger.
 • Výherce se musí do 3 pracovních dnů přihlásit zasláním e-mailu na adresu petra.knollova@intersport.cz. Pokud se výherce v této lhůtě nepřihlásí, jeho účast propadne a soutěž bude obnovena.
 • Vítězná cena není převoditelná, nelze ji vyměnit ani vyplatit v hotovosti.
  • Zaměstnanci společnosti Intersport ČR s.r.o. a Zell am See-Kaprun Tourismus GmbH, stejně jako jejich příbuzní jsou ze soutěže vyloučeni. Výherce soutěže musí mít trvalý pobyt na území ČR a musí být starší 18 let.
 • Právní cesta je vyloučena.
 • Údaje budou použity výhradně společnostmi Intersport ČR s.r.o. a Zell am See-Kaprun Tourismus GmbH pro marketingové účely (např. rozeslání newsletteru), pokud je to výslovně požadováno zaškrtnutím, a pro oznámení výherců.
  Data nebudou předána třetím stranám. Toto může být kdykoli bez udání důvodu písemně zrušeno, odkaz lze nalézt v potvrzovacím e-mailu. (podrobnosti viz https://www.intersport.cz/ochrana-osobnich-udaju Intersport ČR s.r.o. a https://www.zellamsee-kaprun.com/en/imprint společnosti Zell am See-Kaprun GmbH)
 • Jako účastník INTERSPORT turnaje zemí v Zell am See-Kaprun souhlasíte s tím, že fotografie, na kterých budete jasně rozeznatelný, budou zveřejněny. Souhlasíte také s tím, že tyto záznamy společnosti Intersport ČR s.r.o., značky a Zell am See-Kaprun Tourismus GmbH budou použity k dalšímu zpracování (soukromé a/nebo komerční).
 • Účastníkovi turnaje nebudou za zhotovení fotografií v rámci INTERSPORT turnaje zemí v Zell am See-Kaprun společností Intersport ČR s.r.o., značkou a společností Zell am See-Kaprun Tourismus GmbH účtovány žádné poplatky, z jakéhokoli právního důvodu.

Pro INTERSPORT turnaj zemí v Zell am See-Kaprun platí také následující podmínky:
Vylosována budou pro každou zemi 2 startovní místa pro INTERSPORT turnaj zemí v Zell am See-Kaprun od 20. – 23. března 2019 včetně vždy jedné doprovázející osoby.
Dále startovní místo zahrnuje 3 noci v dvoulůžkovém pokoji včetně plné penze, dopravu na místě, dvoudenní skipas, účast na 4 turnajích, rovněž i průvodce, pokud budou potřeba. Příjezd si zajistí výherce sám.
Turnaj bude probíhat pouze v uvedeném termínu, a proto nemůže být výhra vyměněna za jiné datum. Startovní místo není převoditelné, nelze ho vyměnit ani vyplatit v hotovosti.

Nejlepší tým INTERSPORT turnaje zemí v Zell am See-Kaprun, resp. každý člen vítězného týmu obdrží přímo po turnaji dne 23.3.2019 na vyhlášení vítězů následující ceny:


2 noci pro 2 osoby v 4* hotelu včetně polopenze, skipasů a highlightu v regionu (např. průvodce na celý den (freeride/freestyle/lyžařské túry – výběr je na vítězi), příjezd si zajistí výherce sám,
poukázku na nákup zboží v INTERSPORTu v hodnotě 500,- EUR