Láska & sport
Láska & sport

40 let na cestách s McKINLEY

Již čtyři dekády inspirujeme dobrodruhy spolehlivým vybavením, jenž vás nikdy nenechá ve štychu. Značka McKinley, která je pojmenovaná po nejvyšším vrcholu Severní Ameriky, slaví 40 let touhy po objevech! Oslavte toto krásné výročí s námi. 🏔️ #McKinley40

Když je příroda druhým domovem

Vsadit na značku, která roky zvládá bláto, vítr i mráz, je zaručená trefa do černého. S technologií AquaMax proti vlhkosti, Ventmax proti větru a S.Café™ vlákny pro odvádění potu jste připraveni na všechno. S McKinley si teprve užijete ten pravý tanec s přírodou!

Boty připravené na výzvy

Vykročte směle vpřed! technologie AQUAMAX do vlhkých podmínek, EVA pěna, která poskytne vašim nohám královské pohodlí a stabilizátor paty pro jistý krok dělají z bot McKINLEY spolehlivé průvodce různorodým terénem.

Od batohů po stany: McKinley vám kryje záda

Váš dobrodružný duch si žádá více? Trsnout si na festivalu pod hvězdami, zdolávat vrcholky hor s batohem na zádech nebo jen tak bezstarostně bloudit lesem? McKinley vám kryje záda! Trekové hole, spacák, stan i polní kuchyni – vše máte v záloze, tak si můžete dovolit klidně dobrodružství na divoko.

Jsme tu pro vás od roku 1984