Podporujeme :: INTERSPORT Česká Republika

PODPORUJEME

Každý z nás má v sobě kus sportovce. My v INTERSPORTU věříme, že sport je cesta ke zdravějšímu stylu života, k nezapomenutelným zážitkům a lepšímu pocitu ze sebe sama. "Sport to the people" neboli " přinášíme sport lidem", není jen slogan, je to výzva udělat krok správným směrem. Zkuste ten úplně první udělat společně s námi. Tady je několik sportovních akcí, které INTERSPORT podporuje a do kterých půjde společně s vámi.

 

OLFINCAR HRADECKÝ PŮLMARATON A ČSOB MARATON HRADEC KRÁLOVÉ

8.10.2017 Malé náměstí
 
Letos již 5. ročník největší sportovní akce Východních Čech odstartuje opět z Malého náměstí, stejně jako královská maratonská trať. Nejen atraktivní půlmaratonská trasa, která vede z historického centra až do krásných hradeckých lesů a zpět, bohatý doprovodný program určený pro vyžití celé rodiny, charitativní běh na podporu Onkologické kliniky Fakultní nemocnice Hradec Králové či dětské závody, které se uskuteční v Žižkových sadech, přilákají na tuto akci téměř 3000 závodníků. Tento běh byl oceněn v TOP TEN bězích za rok 2016. Rekordně rychlá trať a unikátní divácká kulisa láká na start jak profesionální běžce, tak širokou běžeckou společnost.
Více informací naleznete na www.sportvisio.cz

   
 

Vyrazte s INTERSPORTEM na Bike Prague

Značka GENESIS a INTERSPORT jsou hrdými partnery největšího pražského závodu v jízdě na horských kolech ČEZ Bike Prague powered by Genesis. Účastní se ho kolem 1 700 bikerů. Součástí mezinárodní série Inter-Mountain Series. Start rpobíhá přímo v Praze u Galerie Butovice, jeho trasa vede přes lesy a louky CHKO Český kras až k vysílači Cukrák. Skládá se ze dvou tratí: na 65 km a 35 km. Závod je unikátní tím, že až přímo na trase se závodník rozhodne, zda pojede trasu pro ostřílené bikery nebo pro naprosté nováčky. Součástí jsou i Intersport dětské závody pro ty nejmenší bikery.
www.bike-prague.cz

   
 
 
 

INTERSPORT rozběhne Česko se seriálem RunTour

Popáté zvedne letos Česko z gauče běžecký seriál Česká pojišťovna RunTour a poprvé u toho bude také Intersport. Téměř 15 tisíc zkušených i nadšených běžců společně vyběhne v deseti městech České republiky. Zapojí se České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Olomouc, Liberec, Brno, Ostrava, Plzeň, Praha a Pardubice. V parcích, lesích, industriálních prostorách, ale také v historických uličkách měst a na náměstích.

Vyběhněte si za svou výzvou, ať už je jakákoliv. Intersport už vyrazil.
Více informací naleznete zde.

 
   
 


 
 

Velká kunratická

Tradiční pražský přespolní závod, který vznikl již v roce 1934. Běhá se v prostředí Kunratického lesa u Dolnomlýnského rybníka. Hlavní trasa se skládá ze tří prudkých stoupání a tří přeběhů Kunratického potoka.
Závod je proslulý odhodláním účastníků, kteří se závodu účastní pravidelně již několik desítek let.
www.velkakunraticka.cz

 

 
   
 
   

 

Old Cup Klíny

Zveme vás do našeho Sport areálu Klíny v Krušných horách na tradiční závod pro veřejnost ve slalomu a závod veteránů ve Ski sérii Masters. Podrobné informace o akci.

 
   
  
   


 
 

Dačického 12

Každý rok patří v půlce srpna park Pod Vlašským dvorem běžcům, kteří se vydají poprat s 12-tikilometrovou tratí v okolí Kutné Hory. Trasa závodu vede malebným okolím Kutné Hory, kde si na své přijdou milovníci přírody i historie. Terén je kombinovaný, převážně lesní zpevněné cesty, místy asfalt.
www.dacickeho12.cz

 

Kolínská 15

Start závodu u jednoho z nejkrásnějších míst v zemi -; u chrámu sv. Bartoloměje. Cíl na nádvoří bývalého pivovaru. Skládá se ze tří tratí: 15 km, 7 km a dlouhá míle.

www.kolinska14.cz