Poukaz na 2-denní skipas :: INTERSPORT Česká Republika

PRO PRVNÍCH 250 ZÁKAZNÍKŮ ZDARMA 2DENNÍ SKIPAS -

PŘI NÁKUPU LYŽAŘSKÉHO NEBO SNOWBOARDOVÉHO SETU NAD 5.000 KČ

*Nakupujte v prodejnách INTERSPORT a získejte jeden z 250 dvoudenních skipasů zdarma v lyžařském regionu Bad Kleinkirchheim. Stačí když v období 15.11.2016 - 15.1.2017 nakoupíte v prodejnách INTERSPORT v ČR se zákaznickou kartou INTERSPORT lyžařský nebo snowboardový set nad 5.000 Kč. Za lyžařský set jsou považovány lyže + lyžáky. Za snowboardový set jsou považovány prkno + boty. Poukaz na 2-denní skipas v lyžařské oblasti Ra Bad Kleinkirchheim, získáte po předložení účtenky na pokladně v prodejnách INTERSPORT v ČR. Nabídka platí pro prvních 250 zákazníků! Více informací v prodejnách INTERSPORT.

Poukaz na 2-denní skipas v lyžařském regionu Bad Kleinkirchheim si aktivujte zadáním kódu ZDE.

Aktivace zadáním kódů je možná nejpozději do 15. ledna 2017 a skipas lze pak uplatnit až do 03. března 2017 (při dostatku sněhu). Bližší informace pak najdete přímo na vaši poukázce na skipas.

Zima v Bad Kleinkirchheim - Ze svahů Světového poháru do termálních lázní
Sportovní, pro rodiny s dětmi, mnohostranný a zábavný - to je region Bad Kleinkirchheim v zimě.

S více než 100 km sjezdovek a až 1000 m výškového rozdílu je na "lyžařské houpačce" v Bad Kleinkirchheim vedoucí přes 6 hor pohoří Nockberge (také známé jako Gurktalské Alpy)  zaručena rozmanitost v lyžařském středisku. Slunné náhorní plošiny s širokými sjezdovkami pro rodiny s dětmi, náročné sjezdovky Světového poháru, rychlotrasy zdarma, sněhové "salonky" se slunečními lehátky na zvláště krásných místech s výhledem a ještě mnohem více slibují zábavu na lyžích nejvyšší kvality. Zda kabinkovou lanovkou na slunný vrchol, formou túry pomocí sněžnic nebo formou lyžařské túry vychutnat pobyt na lyžích a přírodu či sjet dolů s vyškolenými průvodci po sjezdovce Světového poháru Franze Klammera (Franz Klammer Weltcuppiste) - nadšení hostitelé zorganizují individuální zážitek o dovolené včetně bonusu mnohostrannosti.

Zažije turistickou rozmanitost nabídek v Bad Kleinkirchheim
- náš tým vám s radostí poradí:
T: +43 4240 8212
E: info_(a)_badkleinkirchheim.at
www.badkleinkirchheim.com