House of fitness :: INTERSPORT Česká Republika


 

TRAINING

Věříme, že můžeme lidem pomoci vést naplněnější a energičtější život tím, že je podpoříme, aby dosáhli svých cílů v oblasti fitness. Všechny Reebok produkty určené pro trénink jsou vyvíjeny s cílem přizpůsobit se přirozeným lidským pohybům a podporovat je. Lepší trénink pro lepší život – s Reebokem.

RUNNING

RealFlex nabízí speciálně vyvinutou podrážku z jednotlivých flexibilních prvků, díky které je bota velmi ohebná a podporuje tak přirozený pocit z běhu.

Být fit začíná přáním dostat ze sebe to nejlepší. Berte to jako výzvu.

Reebok nabízí správné tréninkové oblečení dle Vašeho přání. Mnoho různých funkcí Vám umožní pohybovat se přesně tak, jak chcete a potřebujete. 

WALKING

Walking je jedna z 5 nejoblíbenějších fitness aktivit a kolektivní sport, který podstatnou měrou přispívá k naší kvalitě života. Reebok walking obuv a oblečení mají přispívat k tomu, abyste zažili při walkingu ještě více zábavy. Slučujeme tak fitness a walking dohromady.

DANCE

Reebok Dance je symbolem pro vášeň a energii. Úkolem produktů Reebok Dance je starat se o dostatek zábavy a ještě víc fitness. Propůjčte svému individuálnímu stylu výraz a zkombinujte designy stylů se svým vlastním lookem. Využijte energii tanečních rytmů, abyste se v životě cítili fit. Nechte volný průchod své vášni díky pestrým barvám a potiskům kolekce Reebok Dance.

YOGA

Svěží a zcela nový druh oblečení na jógu. Reebok Yoga oblečení je cool, mladistvé a prostě jiné. Díky nařaseným designům a kombinaci svěžího urbánního vzhledu a velkého pohodlí jsou trička a kalhoty na trénink příjemné na dotek a ve studiu vypadáte prostě skvěle. Jóga pro víc fitness. Jóga pro silné ženy.