Všechna témata

02.06.2016

Cyklistika

Užijte si bikové závody s celou rodinou!

Máte doma malého bikera, který si chce užít atmosféru závodu na kolech? Na závodě ČEZ Bike Prague powered by Genesis si užijete příjemné aktivní chvíle s celou rodinou! Připraven je bohatý doprovodný program nejen pro dospělé, ale i pro ty nejmenší. Startujeme už 11. června!

více

09.05.2016

Cyklistika

Ondra Cink radí, na co se při výběru cyklistického oblečení zaměřit

Aktuálně nejlepší český závodník na kole v disciplíně Olympijské XC, to je Ondřej Cink. Z posledního Mistrovství světa ho zdobí bronzová medaile, doma má také duhový dres Mistra světa do 23 let a je úřadujícím Mistrem ČR. V přípravě neponechává nic náhodě, a to je důvod proč si vybral oblečení značky Craft pro boj se svými soupeři a hlavně do těžké tréninkové přípravy. Jaké zkušenosti během tisíců hodin strávených v sedle kola získal? O některé se rozhodl podělit - sledujte náš mini seriál.

více

01.04.2016

Cyklistika

Na elektrokole rychle a pohodlně, půjčte si ho nově v Intersportu Letňany

Máte vedle sebe partnera, který propadl jízdě na kole, ale vy tempu jeho cyklotoulek nestačíte? Nebo vám zdravotní stav nedovolí jezdit na kole pravidelně vaši oblíbenou trasu do práce, na nákup, za rodinou? Netrapte své tělo a vyzkoušejte výhodu prémiových elektrokol, která si nově zapůjčíte v Intersportu jen za 199 Kč na den.

více

17.03.2016

Cyklistika

ČEZ BIKE PRAGUE SE POJEDE 11. ČERVNA. REGISTRACE PRÁVĚ ODSTARTOVALY

Už 11. června 2016 se pojede pátý ročník největšího závodu horských kol v Praze, ČEZ Bike Prague powered by Genesis. Registrace právě odstartovaly, tak neváhejte, přihlaste se už teď na www.bike-prague.cz a zajistěte si nejvýhodnější startovné. Přihlášení závodníci do konce března mohou vyhrát špičkový servis kol od Intersportu.

více

24.02.2016

Běh

INTERSPORT rozběhne Česko se seriálem RunTour

Popáté zvedne letos Česko z gauče běžecký seriál Česká pojišťovna RunTour a poprvé u toho bude také Intersport. Téměř 15 tisíc zkušených i nadšených běžců společně vyběhne v deseti městech České republiky. Zapojí se České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Olomouc, Liberec, Brno, Ostrava, Plzeň, Praha a Pardubice. V parcích, lesích, industriálních prostorách, ale také v historických uličkách měst a na náměstích.

více