Produkty - Exklusivně u INTERSPORTU - McKINLEY :: :: INTERSPORT Česká Republika

McKINLEY

Next door to nature.

Více než 20 let představuje jméno McKINLEY nejvyšší kvalitu pro outdoorové vybavení. Čeká Vás široké spektrum produktů – od trekových bot a pohorek přes funkční oblečení až po batohy, stany a spacáky.


Díky nepřetržitému vývoji použitých materiálů a technologií a díky spolupráci se zkušenými outdoorovými sportovci patří dnes McKINLEY k celosvětově vedoucím značkám na outdoorovém trhu.

I když Vaše cíle budou skromnější než výstup na jmenovce této značky – přes 6000 metrů vysokou horu Mount McKinley na Aljašce – kvalita a výdrž produktů McKINLEY Vás určitě přesvědčí!

Používané materiály 
 

   

Výrobky s tímto logem poskytují spolehlivou ochranu proti nepřízni počasí. Jsou větru vzdorné, nepromokavé a prodyšné.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA AQUAMAX
Jde o ultratenký film, nanesený na podkladovou tkaninu. Aby se mohla tělesná vlhkost odpařovat látkou ven, musí být materiál propustný. Polyamidové a polyesterové tkaniny opatřené vrstvou PU jsou spolehlivě nepromokavé, prodyšné, větru odolné, neodírají se a odolávají chladu.

DVOJVRSTVÝ LAMINÁT AQUAMAX
Mikroporézní membrána je na podkladové polyesterové tkanině nanesena ve vrstvě silné 0,02 mm. Mikroskopickými póry může pronikat tělesná vlhkost směrem ven. Outdoorové oděvy a oděvy pro volný čas opatřené vrstvou laminátu AQUAMAX jsou odolné vodě, velmi lehké a příjemně se nosí.

SUNPROTECTION
Tento materiál chrání pokožku před působením škodlivých UV paprsků a je velmi příjemný na nošení.
Speciální hustota tkaniny zajišťuje dlouhodobou ochranu, a to i když je látka vlhká.

ANTI-MOSQUITO
Tento způsob úpravy textilií poskytuje oděvu vynikající ochranu proti útokům komárů. Speciální barvy a aromatické substance jsou pro lidskou pokožku nezávadné, ale odpuzují komáry. Ochrana je garantována až do 10 vyprání oděvu.

DRY PLUS WIND PROTECTOR
Oděvy s úpravou DRY PLUS WIND PROTECTOR poskytují vynikající ochranu proti větru, maximální pohodlí a rychle odvádějí vlhkost směrem ven.

DRY PLUS CLIMATE REGULATION
Oděvy s úpravou DRY PLUS CLIMATE REGULATION poskytují maximální pohodlí při větší tělesné zátěži. Jsou příjemné na nošení a udržují tělo suché a při optimální teplotě díky rychlému odvádění vlhkosti směrem ven.

3xDRY
Sucho zvenku, sucho zevnitř, sucho v každém okamžiku. Multifunkční high-tech úprava spolehlivě odvádí vlhkost. Vnitřní vrstva vlhkost rychle pohltí a ihned ji odvádí ven. Oděvy s touto úpravou jsou velmi prodyšné, méně se špiní a rychle schnou!

VENTMAX PRO
Funkce VENTMAX PRO zajišťuje větruodolnost ale zároveň prodyšnost.

UPF ochrana 50+

   

UPF ochrana 30+