Aktuální - Exklusivně u INTERSPORTU - GENESIS :: :: INTERSPORT Česká Republika
|Více

GENESIS

Energy on Bike!

 
 
Pod značkou GENESIS najdete široký sortiment kol, která mají jedno společné: dokonalou kvalitu, techniku, design a příznivou cenu!

Horská kola

Špičková technika za příznivou cenu

Vysoce kvalitní rámy, nepřekonatelná pevnost a optimální geometrie rámu promění jízdu na horském kole GENESIS v perfektní sportovní zážitek. Pečlivým výběrem všech komponentů, od vidlice po mnoho drobných detailů, jsou tato kola nepřekonatelná.

V programu GENESIS najdete také speciální dámská horská kola, která mají pro tuto cílovou skupinu perfektně přizpůsobené a lehce ovladatelné součásti jako například speciální rám s dámskou geometrií, užší řídítka, krátké kliky a dobře nastavitelné a lehce dosažitelné brzdové páčky. Pro větší komfort je samozřejmostí zabudování speciálního dámského sedla. Vidlice jsou lehce nastavitelné v závislosti na váze těla.

Crossová kola

Trendová – sportovní - nezničitelná

Kombinace sportovní geometrie rámu a technické přesnosti, odpružená sedlovka, multifunkční řidítka nebo ergonomické rukojetě zaručí velký komfort. Ideální kolo na silnici, ale i do mírně zvlněného terénu.

Komfortní kola

Všechna kola GENESIS ze série Comfort nabízejí vedle vynikajícího poměru cena/výkon a pěkného designu také rafinované detaily s vybavením, které dodá každému jezdci jistotu. Tato kola navíc jezdce hýčkají extra komfortem.

Kola na freeride & dirtbikes

Kola GENESIS Freeride Hardtails dokáží cokoliv. Nezáleží, zda jste ráno na cestě do školy, v poledne na BMX okruhu nebo večer na své oblíbené trati. Tohle kolo bude všude Vaším průvodcem, zábavným společníkem a navíc – budete s ním „ cool“.

BMX

GENESIS BMX pro Fun a Action – stabilní robustní rámy vydrží všechny triky a skoky.