|Více
 

Blog

INTERSPORT-Newsroom

Běh

17.04.2014

Jde se běhat! Zvolte správnou obuv a tempo

Klasická chyba začátečníka: nazuje tenisky a vyrazí plný nadšení do terénu. Na tom by nebylo nic tak špatného, jenže druhý den se nestačí divit, jak ho bolí chodidla a svaly na nohou. Výběr špatných bot a nezkušenost při volbě tempa, to jsou dva hlavní nedostatky začátečníků.

více
Běh

15.04.2014

Chi –Running: přirozené a efektivní běhání

Ne všichni běžci dbají při běhu na správnou techniku. A právě ta hraje hlavní roli při Chi-runningu. Při něm se zavádí prvky bojového umění Tai-Chi do běhu. Výsledkem je, že tělo spotřebuje méně energie.

více
Novinky

01.04.2014

Proč je pravidelné sportování zdravé pro tělo i ducha

Že je sportování zdravé ví snad každý. Co přesně se ale děje v našem těle když sportujeme? Za jak dlouho budou vidět první výsledky našeho snažení? Blog INTERSPORTU má odpověď.

více
Cyklistika

26.03.2014

Trendy letošní cyklistické sezóny již nyní k dostání v INTERSPORTU!

Konečně! Cyklistická sezóna 2014 je tady! Jak je zvykem, odborní poradci INTERSPORTU pro vás i letos prozkoumali ty nejnovější trendy a inovace. A nyní je můžete zakoupit v prodejnách INTERSPORT . Jste zvědaví? Blog INTERSPORTU má pro vás ty nejdůležitější informace.

více
Outdoor

25.03.2014

Jak si užít zrádné jaro i přes aprílové počasí

Není teplo ani zima, občas vysvitne slunce a zdá se, že je čas jít sportovat ven, jenže za chvíli začne foukat a pršet. Na co si dát pozor při přechodu zimy a jara a jak na aprílové počasí vybavit? Tady je pár rad našich odborníků.

více
Outdoor

06.03.2014

Zimní bundy dolu, je čas na funkčnost

Všichni máme rádi huňaté kabáty, péřové bundy, lyžařské komplety, ve kterých se cítíme jako v bavlnce a je nám v nich teplo. Jenže se v nich také můžeme nepříjemně zpotit a lehce nastydnout. Sundejte zimní oblečení, je tu jaro, čas outdoorových aktivit a funkčního prádla.

více
Běh

28.02.2014

Dynamická analýza došlapu ochrání před zraněním i únavou a zdokonalí pocit z běhání

Bolí vás po běhání chodidlo, klouby nebo jste unavení více, než byste čekali? I to může souviset se špatně zvolenými běžeckými botami. Postavení chodidel, držení těla, pohyb ramen, boků, kolen nebo kotníků, divili byste se, to všechno ovlivňuje běžecká obuv. Zvolte tu pravou díky dynamické analýze došlapu.

více
Zimní sporty

13.02.2014

Dožeňte novoroční předsevzetí, aneb jak překonat vlastní výmluvy

Slíbili jste si, že začnete sportovat, vyrážet na aktivní výlety, ale stále jste se pořádně nezvedli ze židle? Znám to sám, kolikrát jsem se musel přemlouvat, abych začal dělat něco sám pro sebe. Za ta léta praxe mám pár vychytávek, díky kterým se zaručeně začnete hýbat i vy a přestanete se vymlouvat.

více
Cyklistika

10.02.2014

Tipy pro údržbu kola v zimě od našeho Intersporťáka Jiřího Vodehnala

Jste-li zapálený biker nebo vám slouží kolo v zimě jako dopravní prostředek, máme pro vás tipy, jak udržovat kolo v dobrém stavu i v tomto chladném ročním období.

více
Akce

20.01.2014

Udržujeme ceny v kondici!

Jsme vaším cenovým šampionem. V té nejlepší kondici udržujeme všechny ceny našeho širokého sortimentu sportovního vybavení a oblečení pro dospělé i děti, které spolehlivě uspokojí jak rekreační sportovce, tak i profesionály.

více
Teamsport

13.01.2014

Mistrovství světa ve fotbale: Zažijte s INTERSPORTEM atmosféru brazilské samby

V zápasech mistrovství světa ve fotbale 2014 pořádaném asociací FIFA v Brazílii hraje INTERSPORT důležitou roli: INTERSPORT je exkluzivním prodejcem oficiálních licencovaných produktů k mistrovství světa ve fotbale. Největší fotbalový svátek roku bude nezapomenutelným zážitkem a nadchne lidi na celém světě.

více
Zimní sporty

07.01.2014

Dejte své běžky do INTERSPORTU, postará se vám o ně tým Lukáše Bauera

INTERSPORT a Běžecká škola Lukáše Bauera uzavřeli strategické partnerství. Zákazníci si mohou nechat na nejdůležitější závody sezony připravit běžky od profesionála - Lukáše Bauera a jeho týmu. 

více
Zimní sporty

18.12.2013

Lyžovat bezpečně lze jen s dobře seřízeným vázáním

Na začátku lyžařské sezóny se všichni těší, až konečně vytáhnou lyže a vyrazí na svah. Ale pozor! Servisní prohlídka je naprosto nezbytná. Zvláštní pozornost by se měla věnovat vázání. Odborný poradce INTERSPORTU Michael Nendwich vysvětluje, proč profesionálové věnují servisu svých lyží takovou pozornost a proč je důležité dbát na správné seřízení vázání.

více
Novinky

12.12.2013

Po roce Vánoce a vy si zase nevíte rady s dárky? Nebojte, tady je pár ověřených tipů

Pouliční lampy zdobí zlatá světýlka, uprostřed náměstí se tyčí krásně vyzdobené stromy a pod nimi kmitají stovky nožiček najít správný dárek pro své blízké. Vánoční atmosféra přišla i do Česka, adventní trhy oživily ulice a obchody povolaly pomocné síly, aby vůbec ustály nával zákazníků.

více
Novinky

10.12.2013

Masáž není luxus, ale prevence

Masáže, akupunktura, tejpování: kdo se o své tělo stará a pravidelně pro něj něco dělá, tomu se tělo odvděčí vyšší výkonností. Základem dobré péče o tělo je zdravá strava a masáže. Cecily Brunner-Thaller provozuje svou masérskou praxi v rakouském Welsu a pomáhá také zaměstnancům INTERSPORTU lépe porozumět vlastnímu tělu.

více
Show older posts