Aktuální - Novinky :: :: INTERSPORT Česká Republika
|Více
 

Blog

INTERSPORT-Newsroom

Akce

13.08.2018

INTERSPORT v OC Central Most mění vzhled a přidává nové služby

MOST, 9. 8. 2018 - Prodejna INTERSPORT v OC Central Most se po téměř měsíční rekonstrukci znovu otevřela! Návštěvníky nově čeká moderní interiér, kterému vévodí prvky jako dřevo, kameny a imitace stromů. Změnu inspiroval koncept designových prodejen rakouské mateřské firmy. Slavnostní otevření proběhlo v pátek 9. srpna.

více
Cyklistika

27.07.2018

“WINNER TAKES IT ALL”

O čem zpívala ABBA v osmdesátých letech, platí beze zbytku pro každý cyklistický závod. „Winner takes it all“.

více
Akce

10.07.2018

Sokolský slet 2018

S trochou nadsázky se dá říct, že jsem posledních pětadvacet let byla v červenci mimo domov. Trávila jsem ho ve Francii, kde jsem fotila Tour de France. Loni jsem se rozhodla, že ta pětadvacátá bude moje poslední. Kamarádi se mě ptali, co budu dělat a já jim říkala, že budu první týden o prázdninách fotit Sokolský slet v Praze. Nevěřili vlastním uším a nevěděli, co na to říct. Já jsem se na to naopak skoro celý rok těšila.

více
Novinky

29.05.2018

Prodejna Tábor po rekonstrukci opět otevřena!

Těšit se můžete na nový koncept inspirovaný Rakouskou mateřskou firmou.

více
Akce

23.04.2018

Přihlas se v Intersportu na Bike Prague! Získáš dětskou registraci zdarma i 20 % slevu na servis kola!

Největší závod na horských kolech v Praze a okolí se blíží! Bike Prague startuje už 19. května od pražské Galerie Butovice. Přihlas se v jakékoliv prodejně Intersport a získej registraci zdarma na dětské závody až pro 2 děti i 20 % slevu na servis kola.

více
Cyklistika

12.04.2018

Zběsilost v srdci v Pekle severu

Při focení za slunečného počasí polykáte prach a přes jeho oblaka nevidíte na cestu, o závodnících, které máte fotit, ani nemluvě. Když prší, motorka vám podkluzuje na kočičích hlavách, lepí se na vás kila všudypřítomného bláta a špatně slyšíte. To protože vám zůstalo i za ušima. Ale i navzdory výše uvedenému je “Peklo severu”, jak je závod Paris-Roubaix trefně nazýván, můj nejoblíbenější jednodenní profesionální silniční závod. Za posledních 20 let jsem si ho nechala utéct jen párkrát.

více
Novinky

12.04.2018

V Plzni jsme otevřeli druhou prodejnu v novém konceptu

Otevřeli jsme již druhou prodejnu inspirovanou konceptem moderních prodejen rakouské mateřské firmy. Pro druhou rekonstrukci tohoto typu jsme vybrali prostory retail parku v OC Olympia Plzeň. Designovému interiéru nově vévodí outdoorové prvky jako dřevo kameny a imitace stromů.

více
Novinky

13.03.2018

INTERSPORT modernizuje, v Letňanech otevřel první prodejnu v rakouském střihu

více
Akce

12.02.2018

Cyklistika je i hrou na štěstí

Cyklistka Kateřina Nash hovořila o ukončení kariéry tolikrát, že to možná už ani nikdo nespočítá. Jenže odejděte do cyklistického důchodu, když kolo a závody na něm tolik milujete.

více
Akce

29.01.2018

SPORT ZA OPONOU

V rubrice Sport za oponou nahlédneme do sportovního zákulisí s fotografkou Markétou Navrátilovou, která už 25 let fotografuje Tour de France. Markéta se stala naší ambasadorkou a společně vám zde budeme přinášet exkluzivní materiál z vybraných sportovních akcí. Chcete nahlédnout do míst, kam se běžné objektivy nedostanou? Jste na správné adrese.

více
Cyklistika

08.05.2017

Vezmi kolo a vyraz na závod Bike Prague. Startujeme už 20. května

Šestý ročník Bike Prague se nezadržitelně blíží! Vyraz na největší MTB závod v Praze, který ti nabídne rozlehlé louky, několik brodů přes potoky, ale i náročnější sjezdy a výjezdy. Součástí programu jsou i INTERSPORT dětské závody a dětský sportovní den. Přihlas se on-line na www.bike-prague.cz nebo přímo na našich prodejnách a získej registraci zdarma až pro dvě děti a 20% slevu na servis kola!

více
Běh

04.04.2017

BĚŽECKÁ SEZÓNA S INTERSPORTEM ZAČÍNÁ SERIÁLEM RUNTOUR

RunTour patří k nejoblíbenějším běžeckým soutěžím v České republice. Na start v deseti městech přijde zhruba 15 000 zkušených a nadšených běžců. INTERSPORT přitom bude opět v roli hlavního partnera. RunTour začíná 8. dubna 2017 v Českých Budějovicích.

více
Cyklistika

29.03.2017

FILIP TRENDA radí, jak se obléknout na kolo na jaře

Jaro už začíná a cyklistická sezona klepe na dveře. Na ni je dobré se připravit – nejlépe vhodným oblečením. Připravil jsem si pro vás pár tipů, jak se vhodně obléci a neprochladnout.

více
Novinky

27.03.2017

INTERSPORT OTEVÍRÁ NOVOU POBOČKU

Jednička v oblasti prodeje sportovního zboží pořádá v Jablonci velký zahajovací opening na 800 m² nejmodernější sportovní plochy. 31. března to nebudou jen sportovní nabídky, ale i atraktivní zahajovací akce.

více
Běh

14.03.2017

Připrav se s INTERSPORTEM na svůj závod!

více
Show older posts