Aktuální - Novinky :: :: INTERSPORT Česká Republika
|Více
 

Blog

INTERSPORT-Newsroom

Akce

12.02.2018

Cyklistika je i hrou na štěstí

Cyklistka Kateřina Nash hovořila o ukončení kariéry tolikrát, že to možná už ani nikdo nespočítá. Jenže odejděte do cyklistického důchodu, když kolo a závody na něm tolik milujete.

více
Akce

29.01.2018

SPORT ZA OPONOU

V rubrice Sport za oponou nahlédneme do sportovního zákulisí s fotografkou Markétou Navrátilovou, která už 25 let fotografuje Tour de France. Markéta se stala naší ambasadorkou a společně vám zde budeme přinášet exkluzivní materiál z vybraných sportovních akcí. Chcete nahlédnout do míst, kam se běžné objektivy nedostanou? Jste na správné adrese.

více
Cyklistika

08.05.2017

Vezmi kolo a vyraz na závod Bike Prague. Startujeme už 20. května

Šestý ročník Bike Prague se nezadržitelně blíží! Vyraz na největší MTB závod v Praze, který ti nabídne rozlehlé louky, několik brodů přes potoky, ale i náročnější sjezdy a výjezdy. Součástí programu jsou i INTERSPORT dětské závody a dětský sportovní den. Přihlas se on-line na www.bike-prague.cz nebo přímo na našich prodejnách a získej registraci zdarma až pro dvě děti a 20% slevu na servis kola!

více
Běh

04.04.2017

BĚŽECKÁ SEZÓNA S INTERSPORTEM ZAČÍNÁ SERIÁLEM RUNTOUR

RunTour patří k nejoblíbenějším běžeckým soutěžím v České republice. Na start v deseti městech přijde zhruba 15 000 zkušených a nadšených běžců. INTERSPORT přitom bude opět v roli hlavního partnera. RunTour začíná 8. dubna 2017 v Českých Budějovicích.

více
Cyklistika

29.03.2017

FILIP TRENDA radí, jak se obléknout na kolo na jaře

Jaro už začíná a cyklistická sezona klepe na dveře. Na ni je dobré se připravit – nejlépe vhodným oblečením. Připravil jsem si pro vás pár tipů, jak se vhodně obléci a neprochladnout.

více
Novinky

27.03.2017

INTERSPORT OTEVÍRÁ NOVOU POBOČKU

Jednička v oblasti prodeje sportovního zboží pořádá v Jablonci velký zahajovací opening na 800 m² nejmodernější sportovní plochy. 31. března to nebudou jen sportovní nabídky, ale i atraktivní zahajovací akce.

více
Běh

14.03.2017

Připrav se s INTERSPORTEM na svůj závod!

více
Běh

10.03.2017

Jak vyběhnout do jarní sezony v tom pravém

Jen co se teploty poprvé vyšplhaly na dvouciferné číslo, české stezky zaplavili nedočkavci s teniskami na nohách a sluchátky v uších. Běžecká sezona byla na začátku března definitivně odstartována. I proto je potřeba být připraven. Co když zrovna zítra bude den, kdy to nevydržíte a vyběhnete také?

více
Cyklistika

28.02.2017

Rok kola! Intersport věnuje letošní sezonu milovníkům bicyklů

Pořádně přiložit pod kotel chce prodejce sportovního zboží na začátku letní sezóny. INTERSPORT připravuje kampaň „best in town“ zaměřenou na jízdu na kole a rozhodl se ji na začátku jara silně podpořit.

více
Outdoor

04.01.2017

Rozhovor s Radkem Jarošem

Horolezec Jaroš: Na produkty Craft nedám dopustit, párkrát mi zachránily život Ve svých 52 let dokázal jako jeden z mála vylézt všechny světové osmitisícovky a snad jako jediný všechny výpravy podrobně zdokumentoval. Radek Jaroš je legenda mezi českými horolezci a není žádným tajemstvím, že již přes dvacet let využívá produkty Craft. Právě ve spojení s touto značkou uspořádal v prodejně Intersport autogramiádu, kde jsme ho zpovídali.

více
Běh

24.10.2016

Příprava na Velkou kunratickou v deseti krocích

Nejslavnější krosový závod je tady! Druhou listopadovou neděli, jak je zvykem, se rozběhnou stovky běžců po Kunratickém lese při 83. ročníku Velké kunratické. Intersport jako hlavní partner bude u toho. Nechte si poradit, jak se na ni připravit. Své rady pro Intersport připravil nejzkušenější běžec závodu, třiaosmdesátiletý Bohuslav Klimánek, kterého čeká už 59. ročník.

více
Cyklistika

22.09.2016

Rallye Sudety očima Intersporťáka Filipa Trendy

více
Akce

19.09.2016

VŠE ZIMNÍ S 50% SLEVOU!

více
Cyklistika

12.07.2016

Salzkammergut Trophy 2016 očima Intersporťáka Filipa Trendy

více
Cyklistika

14.06.2016

ČEZ Bike Prague z pohledu INTERSPORŤÁKA Filipa Trendy

více
Show older posts