|Více
 

Blog

INTERSPORT-Newsroom

Běh

30.03.2015

Čím víc uběhneš, tím větší slevu získáš!

Jak přesvědčit lidi, aby začali sportovat? Za prvé, musíte je zaujmout a zapojit zábavnou formou. A za druhé, motivovat je zajímavou odměnou. My jsme tyto dvě podmínky spojili. Díky tomu si zákazníci Intersportu mohou svým sportovním výkonem sami určit, jak vysokou slevu v našich prodejnách získají.

více
Běh

26.03.2015

ASICS FOOT ID

Jen taková běžecká bota, která ti opravdu sedí na noze a vyhovuje tvému běžeckému stylu, tě posune dále.

více
Zimní sporty

15.01.2015

Stále sním o medailích, ale už přemýšlím co dál. Chci přivést k běžkování více lidí!

Nejlepší český běžec na lyžích poslední dekády, Lukáš Bauer, má doma nad postelí tři olympijské medaile a jednu ze světového šampionátu. Přál by si, aby nebyl tento výčet konečný. Jak ale přiznává v našem rozhovoru, už začíná myslet i na obchodní aktivity. „Například na Jizerské 50 jsem se spojil se společností Intersport a ohlas to mělo mezi běžci ohromný.“

více
Zimní sporty

05.01.2015

Lukáš Bauer připraví běžky závodníkům pro Jizerskou 50

INTERSPORT a Běžecká škola Lukáše Bauera po roce opět spojí síly a společně se postarají o servisní služby účastníkům Jizerské 50. Díky tomu si zákazníci INTERSPORTU mohou nechat na nejdůležitější závod sezony připravit běžky od profesionála - Lukáše Bauera a jeho týmu.

více
Zimní sporty

29.12.2014

Jizerská 50: Jak se obléknout na běžkařský fenomén české zimy

Švédský Vasův běh je proslulý počtem účastníků, italská Marcialonga tratí linoucí se romantickými vesničkami a česká Jizerská 50 kouzlem vrcholků Jizerských hor. Všechny závody lákají krásnou krajinou a náročnou tratí, na které se závodníci často setkávají s nepředvídatelnými změnami počasí. Jak se na ně ale připravit? Tady je pár rad, s jakým vybavením z prodejen INTERSPORT na trať z Bedřichova vyrazit.

více
Cyklistika

05.11.2014

Připravte kolo na zimu, ušetřete za servis po poslední podzimní jízdě

Všechny druhy léta včetně toho babího jsou za námi. Venku panují teploty lehce nad nulou a své kolo na projížďku vytáhnou už jen skuteční otužilci. Pro ostatní jsme připravili základní rady, jak uložit vašeho dvoukolového miláčka co nejšetrněji a nejlevněji k zimnímu spánku.

více
Zimní sporty

27.10.2014

Dejte své běžky do INTERSPORTU, postará se vám o ně tým Lukáše Bauera

INTERSPORT a Běžecká škola Lukáše Bauera uzavřeli strategické partnerství. Zákazníci si mohou nechat na nejdůležitější závody sezony připravit běžky od profesionála - Lukáše Bauera a jeho týmu. 

více
Novinky

01.10.2014

HRADECKÝ PŮLMARATON

více
Novinky

30.09.2014

Škola hrou, florbal a basketbal nabízí dětem zábavu a zdravý životní styl

O fotbale, hokeji a tenisu už byly popsány stovky knih, a tak trošku v ústraní se krčí stále oblíbenější a neméně zábavnější florbal a basketbal. Důvodů, proč jsou oba sporty na vzestupu, a to především prvně jmenovaný, je celá řada. Tím nejpádnějším argumentem je cena vybavení. Přesvědčit se o tom můžete i v nabídce produktů INTERSPORT, mezi kterými nechybí desítky florbalových holí, basketbalových míčů a potřebných doplňků či chráničů.

více
Teamsport

04.09.2014

Když sport pomáhá našemu zdraví

Ne nadarmo říkáme v Intersportu Sport to the people, tedy sport lidem. Spousta lidí totiž stále přínos sportu podceňuje, a to nejen toho individuálního, ale také kolektivního, který je velmi prospěšný při výchově dětí a pro psychiku dospělých.

více
Běh

02.09.2014

Vyběhněte po stopách legendární Jizerské 50! Startujeme 13. září 2014!

V lednu na běžkách, v září po svých! Legendární Jizerská 50 má konečně svoji běžeckou variantu! V polovině září na vás čekají trasy 23 a 10 kilometrů a dětské závody na 500 a 1 000 metrů. Nebude u toho samozřejmě chybět ani značka Intersport.

více
Běh

02.09.2014

CHRUDIMSKÁ PERNŠTEJN DESÍTKA 2014

více
Běh

02.09.2014

Silnice vs. terén: ASICS představuje kampaň MIX UP YOUR RUN

Milujete běh po klidné silnici a ani za nic vás nikdo nedostane do terénu? Nebo to máte zcela naopak a nechápete, proč někdo běhá po „nudné“ rovince? Značka ASICS připravila exkluzivně pro INTERSPORT kampaň MIX UP YOUR RUN, která dokazuje, že právě střídavý trénink je tím nejlepším řešením pro naše tělo. Každá běžecká metoda má totiž něco do sebe. Úplně nejlepší je pak obě pravidelně střídat, stejně jako svou běžeckou obuv. Pomáhá to nejen posílení svalů, ale také šetří naše tělo. Nevěříte? Nechte si poradit od Milana Jandeka, odborníka společnosti INTERSPORT.

více
Cyklistika

01.09.2014

Díky Intersportu už pro mě kolo není vetřelcem, přiznává bikerka Jana

Když se před pár měsíci přihlásila do projektu „Probuď v sobě bikera“, ani netušila, jak moc se jí změní život. Dvojnásobnou maminku Janu Vopatovou tehdy vybrala odborná porota k profesionální přípravě na závod Genesis Bike Prague. Dnes je Jana vášnivou bikerkou a především rovnocennou diskutérkou při rodinných debatách o kolech.

více
Teamsport

11.08.2014

Nechte své ratolesti běžet ve stopách fotbalových hvězd

Messi, Ronaldo, Robben, Neymar. Vám tato jména možná nic neříkají, věřte ale, že právě na ně si hrají vaše děti při školních hrách a dovádění s míčem za domem.

více
Show older posts