|Více
 

Blog

INTERSPORT-Newsroom

Teamsport

04.09.2014

Když sport pomáhá našemu zdraví

Ne nadarmo říkáme v Intersportu Sport to the people, tedy sport lidem. Spousta lidí totiž stále přínos sportu podceňuje, a to nejen toho individuálního, ale také kolektivního, který je velmi prospěšný při výchově dětí a pro psychiku dospělých.

více
Běh

02.09.2014

Vyběhněte po stopách legendární Jizerské 50! Startujeme 13. září 2014!

V lednu na běžkách, v září po svých! Legendární Jizerská 50 má konečně svoji běžeckou variantu! V polovině září na vás čekají trasy 23 a 10 kilometrů a dětské závody na 500 a 1 000 metrů. Nebude u toho samozřejmě chybět ani značka Intersport.

více
Běh

02.09.2014

CHRUDIMSKÁ PERNŠTEJN DESÍTKA 2014

více
Běh

02.09.2014

Silnice vs. terén: ASICS představuje kampaň MIX UP YOUR RUN

Milujete běh po klidné silnici a ani za nic vás nikdo nedostane do terénu? Nebo to máte zcela naopak a nechápete, proč někdo běhá po „nudné“ rovince? Značka ASICS připravila exkluzivně pro INTERSPORT kampaň MIX UP YOUR RUN, která dokazuje, že právě střídavý trénink je tím nejlepším řešením pro naše tělo. Každá běžecká metoda má totiž něco do sebe. Úplně nejlepší je pak obě pravidelně střídat, stejně jako svou běžeckou obuv. Pomáhá to nejen posílení svalů, ale také šetří naše tělo. Nevěříte? Nechte si poradit od Milana Jandeka, odborníka společnosti INTERSPORT.

více
Cyklistika

01.09.2014

Díky Intersportu už pro mě kolo není vetřelcem, přiznává bikerka Jana

Když se před pár měsíci přihlásila do projektu „Probuď v sobě bikera“, ani netušila, jak moc se jí změní život. Dvojnásobnou maminku Janu Vopatovou tehdy vybrala odborná porota k profesionální přípravě na závod Genesis Bike Prague. Dnes je Jana vášnivou bikerkou a především rovnocennou diskutérkou při rodinných debatách o kolech.

více
Běh

29.08.2014

ASICS FOOT ID

Jen taková běžecká bota, která ti opravdu sedí na noze a vyhovuje tvému běžeckému stylu, tě posune dále.

více
Teamsport

11.08.2014

Nechte své ratolesti běžet ve stopách fotbalových hvězd

Messi, Ronaldo, Robben, Neymar. Vám tato jména možná nic neříkají, věřte ale, že právě na ně si hrají vaše děti při školních hrách a dovádění s míčem za domem.

více
Outdoor

06.08.2014

Jak v létě bezpečně sportovat s malými děti s produkty od INTERSPORTU

Každý rok je v Česku ošetřeno kvůli úrazu přes půl milionu dětí a denně je hospitalizováno téměř 40 tisíc z nich. V Evropě patříme k nejrizikovějším zemím, není proto divu, že téma bezpečnosti dětí při sportu je stále aktuální. I my v INTERSPORTU na něj myslíme a při výběru dětského vybavení k němu významně přihlížíme.

více
Akce

24.07.2014

CardLess+

Nemáte rádi plastové věrnostní karty, která zabírají místo v peněžence? Jste vlastníkem „chytrého" mobilního telefonu? Máme pro vás řešení:

více
Teamsport

22.07.2014

Dospělácký skákací hrad

Už jste slyšeli o bossaballu? Pokud ne, rádi se s Vámi podělíme o tento úžasný nový sport, který spojuje nekonečnou zábavu s intenzivním tréninkem.

více
Outdoor

16.07.2014

Turistika jako dětská hra

Není pochyb o tom, že turistika je úžasný způsob, jak trávit volné dny. Ale myslí si to i vaše děti? Poradíme vám, co dělat, aby se i vaše ratolesti staly nadšenými výletníky.

více
Cyklistika

15.07.2014

Podporujeme boj proti zlodějům jízdních kol!

CEREK- Centrální registr jízdních kol

více
Běh

20.06.2014

Vysoce intenzivní intervalový trénink: Pryč z komfortní zóny!

Rychlý a nadupaný: vysoce intenzivní intervalový trénink (High Intensity Interval Training - HITT) je teď hodně in! Tato tréninková metoda se skládá z velmi intenzivních intervalů vysoké zátěže v kombinaci s krátkými fázemi regenerace. INTERSPORT BLOG se HITTu podíval na zoubek. Doufáme, že i pro Vás bude tato tréninková metoda velký hit!

více
Cyklistika

13.06.2014

Seriál závodů Intersport Marathon 2014: Cyklistické hody mohou začít

INTERSPORT letos opět pod hlavičkou seriálu Intersport Marathon zastřešuje nejpůsobivější závody horských kol ve střední Evropě. Celkem šest závodů se bude konat v pěti zemích. První závod odstartuje již v polovině června v České republice. Cyklisté potom mohou změřit své síly také v Maďarsku, Rakousku, Slovensku a Polsku.

více
Cyklistika

12.06.2014

Jak se stát bikerem za šest týdnů, část druhá

Projekt společnosti INTERSPORT „Probuď v sobě bikera“ pokročil do třetího týdne. Vybraná amatérská cyklistka Jana, která doposud trávila na horském kole jen pár hodin ročně, si zvyká na intenzivní přípravu pod vedením kouče Zdenka Murgaše. Jak jste na tom v jízdě na horském kole vy? Taky se řadíte mezi věčné začátečníky? Pojďte to změnit, tady jsou rady zkušeného kouče Zdenka, na co se v pokročilé fázi přípravy zaměřit.

více
Show older posts