|Více
 

Blog

INTERSPORT-Newsroom

Outdoor

16.07.2014

Turistika jako dětská hra

Není pochyb o tom, že turistika je úžasný způsob, jak trávit volné dny. Ale myslí si to i vaše děti? Poradíme vám, co dělat, aby se i vaše ratolesti staly nadšenými výletníky.

více
Cyklistika

15.07.2014

Podporujeme boj proti zlodějům jízdních kol!

CEREK- Centrální registr jízdních kol

více
Běh

20.06.2014

Vysoce intenzivní intervalový trénink: Pryč z komfortní zóny!

Rychlý a nadupaný: vysoce intenzivní intervalový trénink (High Intensity Interval Training - HITT) je teď hodně in! Tato tréninková metoda se skládá z velmi intenzivních intervalů vysoké zátěže v kombinaci s krátkými fázemi regenerace. INTERSPORT BLOG se HITTu podíval na zoubek. Doufáme, že i pro Vás bude tato tréninková metoda velký hit!

více
Cyklistika

13.06.2014

Seriál závodů Intersport Marathon 2014: Cyklistické hody mohou začít

INTERSPORT letos opět pod hlavičkou seriálu Intersport Marathon zastřešuje nejpůsobivější závody horských kol ve střední Evropě. Celkem šest závodů se bude konat v pěti zemích. První závod odstartuje již v polovině června v České republice. Cyklisté potom mohou změřit své síly také v Maďarsku, Rakousku, Slovensku a Polsku.

více
Cyklistika

12.06.2014

Jak se stát bikerem za šest týdnů, část druhá

Projekt společnosti INTERSPORT „Probuď v sobě bikera“ pokročil do třetího týdne. Vybraná amatérská cyklistka Jana, která doposud trávila na horském kole jen pár hodin ročně, si zvyká na intenzivní přípravu pod vedením kouče Zdenka Murgaše. Jak jste na tom v jízdě na horském kole vy? Taky se řadíte mezi věčné začátečníky? Pojďte to změnit, tady jsou rady zkušeného kouče Zdenka, na co se v pokročilé fázi přípravy zaměřit.

více
Cyklistika

03.06.2014

Vyrazte s INTERSPORTEM na bajkový závod Genesis Bike Prague

Teplé červnové víkendy přímo vybízí vyrazit s celou rodinou či přáteli do přírody. Nemusíte být ale právě profesionální sportovec, abyste si mohli okořenit volný den jedinečnou závodní atmosférou. V sobotu 14. června se všichni příznivci horských kol sjedou u nákupní Galerie Butovice, kde v pravé poledne odstartuje třetí ročník závodů Genesis Bike Prague.

více
Cyklistika

02.06.2014

To byla jízda! Olympionička Tereza Huříková předávala rady amatérské cyklistce Janě

Tři týdny tréninku v nohách, první zkušenosti s nášlapy a prudkými sjezdy a především první viditelná zlepšení. Amatérská cyklistka Jana v rámci projektu společnosti INTERSPORT, který ji připravuje na závod Genesis Bike Prague, vyrazila na trénink s juniorskou mistryní světa v cross country, Terezou Huříkovou. „Jana je skvělá, líbí se mi, jak tím žije,“ chválila svou novou svěřenkyni účastnice olympijských her v Pekingu.

více
Cyklistika

19.05.2014

Z amatéra bikerem aneb kvalitní trénink není jen jízda plná dřiny

K jízdě na kole nepotřebuje člověk velké nadání, ovšem jezdit na něm správně, to je kumšt a někdy je zapotřebí rady zkušeného odborníka. V opačném případě můžeme tělo zbytečně přepínat a výsledek se nedostaví ani po desítkách tréninků.

více
Cyklistika

30.04.2014

Opravíme, zařídíme, vybavíme. Pořiďte si kolo značky GENESIS s prodlouženou zárukou 5 let na rám

Ne nadarmo se říká, že pohled na svět je nejhezčí z cyklistického sedla. Jenže to nejdříve musí být správně nastaveno a především vybráno pro svého majitele přesně na míru. Lidé často podceňují technické maličkosti, které jim pak jízdu na kole znepříjemňují.

více
Cyklistika

28.04.2014

INTERSPORT splní sen amatérské cyklistce Janě Vopatové

Nikdy nebyla vášnivým sportovcem, nikdy nejela žádný cyklistický závod, nikdy ji nenapadlo, že nějaký pojede. Nyní Janu Vopatovou čeká životní změna. Odborná porota ji vybrala do projektu společnosti Intersport ČR s.r.o. „Probuď v sobě bikera!“, který bude zakončen závodem horských kol Genesis Bike Prague.

více
Outdoor

18.04.2014

30 let McKinley

Outdoorová značka slaví výročí

více
Běh

17.04.2014

Jde se běhat! Zvolte správnou obuv a tempo

Klasická chyba začátečníka: nazuje tenisky a vyrazí plný nadšení do terénu. Na tom by nebylo nic tak špatného, jenže druhý den se nestačí divit, jak ho bolí chodidla a svaly na nohou. Výběr špatných bot a nezkušenost při volbě tempa, to jsou dva hlavní nedostatky začátečníků.

více
Běh

15.04.2014

Chi –Running: přirozené a efektivní běhání

Ne všichni běžci dbají při běhu na správnou techniku. A právě ta hraje hlavní roli při Chi-runningu. Při něm se zavádí prvky bojového umění Tai-Chi do běhu. Výsledkem je, že tělo spotřebuje méně energie.

více
Novinky

01.04.2014

Proč je pravidelné sportování zdravé pro tělo i ducha

Že je sportování zdravé ví snad každý. Co přesně se ale děje v našem těle když sportujeme? Za jak dlouho budou vidět první výsledky našeho snažení? Blog INTERSPORTU má odpověď.

více
Cyklistika

26.03.2014

Trendy letošní cyklistické sezóny již nyní k dostání v INTERSPORTU!

Konečně! Cyklistická sezóna 2014 je tady! Jak je zvykem, odborní poradci INTERSPORTU pro vás i letos prozkoumali ty nejnovější trendy a inovace. A nyní je můžete zakoupit v prodejnách INTERSPORT . Jste zvědaví? Blog INTERSPORTU má pro vás ty nejdůležitější informace.

více
Show older posts