|Více
 

Blog

INTERSPORT-Newsroom

Akce

01.12.2015

Nový TV spot Intersport od 1.12. 2015!

více
Akce

24.11.2015

Nový TV spot Intersport od 23.11. 2015!

více
Zimní sporty

21.10.2015

16 dní do startu, připravte se s Intersportem na specifika Velké kunratické

V Česku není náročnějšího závodu na tak krátké distanci. Velká kunratická vzbuzuje respekt mezi hobíky i zkušenými běžci, i proto její dokončení přijímají jako výzvu účastníci z celé Evropy. Do vyhlášeného Kunratického lesa se sjedou po 82. již 8. listopadu. Opět u toho bude jako hlavní partner společnost Intersport a její elitní sportovec a vedoucí kolínské prodejny, Petr Choutka. Nechte si od něj poradit a připravte se na všechny záludnosti trati Velké kunratické. Co trénovat před startem

více
Běh

13.10.2015

ASICS FOOT ID

Jen taková běžecká bota, která ti opravdu sedí na noze a vyhovuje tvému běžeckému stylu, tě posune dále.

více
Novinky

21.09.2015

HRADECKÝ PŮLMARATON

V neděli 11. října 2015 se v Hradci Králové bude konat již 3. ročník Hradeckého půlmaratonu. V historickém srdci města, na Malém náměstí vyběhne 3000 běžců všech kategorií na půlmaratonskou trať o délce 21,097km.

více
Běh

21.09.2015

Sleva za vyběhané kilometry, Intersport motivuje lidi k běhu

Patříte mezi pravidelné běžce nebo si běžecké boty obouváte jen vzácně? A co kdyby vám za každý zdolaný úsek nabídli slevu na běžecké vybavení? Sportovní řetězec Intersport se rozhodl tímto způsobem motivovat lidi ke sportu. Za určité množství uběhnutých kilometrů nabídne svým zákazníkům slevu na nákup v desítkách procent.

více
Outdoor

30.04.2015

Via Ferrata: vyražte na romantické vrcholky hor rychle a bezpečně

Pokud nepatříte mezi ostřílené horolezce, možná se vám zdá, že dobrodružná stoupání 
na vrcholy hor zůstanou navždy jen mezi vašimi nesplněnými sny. Ferratové lezení 
však dokáže nedostatečné zkušenosti jednoduše nahradit bezpečným jištěním, které zvládne i začátečník.

více
Outdoor

29.04.2015

ICONIC FOR A REASON

10. VÝROČNÍ EDICE OBUVI SALOMON XA PRO 3D

více
Běh

28.04.2015

„Běh ničí klouby“ - pravda, nebo pověra?

Co si myslíte vy? Ničíte si Vaším pravidelným ranním joggingem klouby, nebo tomu tak není? Na této otázce si už vylámal zuby nejeden odborník. Náš blog nyní zkusí alespoň napovědět…

více
Běh

23.04.2015

Sto kilometrů za deset hodin, hobíka motivovala běžecká sleva

Nikdy nebyl žádným vrcholným atletem, spíše nadšeným účastníkem vybraných běžeckých závodů. Některé přesáhly svoji délkou trojciferné číslo kilometrů, přesto si na takovou porci Martin Töpfer nikdy netroufl sám. „To až nyní, když jsem viděl výzvu od Intersportu. Řekl jsem si, že když už si mám slevu vyběhnout, zkusím tu stoprocentní,“ vysvětluje pražský rodák.

více
Běh

30.03.2015

Čím víc uběhneš, tím větší slevu získáš!

Jak přesvědčit lidi, aby začali sportovat? Za prvé, musíte je zaujmout a zapojit zábavnou formou. A za druhé, motivovat je zajímavou odměnou. My jsme tyto dvě podmínky spojili. Díky tomu si zákazníci Intersportu mohou svým sportovním výkonem sami určit, jak vysokou slevu v našich prodejnách získají.

více
Zimní sporty

15.01.2015

Stále sním o medailích, ale už přemýšlím co dál. Chci přivést k běžkování více lidí!

Nejlepší český běžec na lyžích poslední dekády, Lukáš Bauer, má doma nad postelí tři olympijské medaile a jednu ze světového šampionátu. Přál by si, aby nebyl tento výčet konečný. Jak ale přiznává v našem rozhovoru, už začíná myslet i na obchodní aktivity. „Například na Jizerské 50 jsem se spojil se společností Intersport a ohlas to mělo mezi běžci ohromný.“

více
Zimní sporty

05.01.2015

Lukáš Bauer připraví běžky závodníkům pro Jizerskou 50

INTERSPORT a Běžecká škola Lukáše Bauera po roce opět spojí síly a společně se postarají o servisní služby účastníkům Jizerské 50. Díky tomu si zákazníci INTERSPORTU mohou nechat na nejdůležitější závod sezony připravit běžky od profesionála - Lukáše Bauera a jeho týmu.

více
Zimní sporty

29.12.2014

Jizerská 50: Jak se obléknout na běžkařský fenomén české zimy

Švédský Vasův běh je proslulý počtem účastníků, italská Marcialonga tratí linoucí se romantickými vesničkami a česká Jizerská 50 kouzlem vrcholků Jizerských hor. Všechny závody lákají krásnou krajinou a náročnou tratí, na které se závodníci často setkávají s nepředvídatelnými změnami počasí. Jak se na ně ale připravit? Tady je pár rad, s jakým vybavením z prodejen INTERSPORT na trať z Bedřichova vyrazit.

více
Cyklistika

05.11.2014

Připravte kolo na zimu, ušetřete za servis po poslední podzimní jízdě

Všechny druhy léta včetně toho babího jsou za námi. Venku panují teploty lehce nad nulou a své kolo na projížďku vytáhnou už jen skuteční otužilci. Pro ostatní jsme připravili základní rady, jak uložit vašeho dvoukolového miláčka co nejšetrněji a nejlevněji k zimnímu spánku.

více
Show older posts