INTERSPORT Česká Republika :: Aktuální - Novinky :: - Wachaumaraton 2011: běžecký závod plný rekordů ::
|Více

Wachaumaraton 2011: běžecký závod plný rekordů

25.07.2011

Registrace na maraton v rakouském městě Wachau, který proběhne 18. září 2011, jsou v plném proudu. Již teď můžeme s předstihem říci, že letošní běžecká událost v dolnorakouském regionu, který je zařazen na seznam světového kulturního dědictví, bude opět závodem plným rekordů. V šesti kategoriích půjde o osobní maxima a na špičce startovního pole možná dokonce o nové traťové rekordy.

Zatím je termín uzavírání přihlášek stanoven na 4. září, popřípadě do té doby, dokud se nenaplní maximální počet účastníků. Podle pořadatele Michaela Buchleitnera jsou kapacity nastavené na 10 000 osob, což by byl rekord v počtu účastníků. Minulý rok se maratonu zúčastnilo 8 500 běžců z 20 zemí.

Koučové pro maratonové nováčky
O tratích Wachaumaratonu platí, že jsou vhodné pro všechny sportovce i pro ty, kteří jsou poprvé na startu závodu. Pro tyto nováčky je důležité zvolit správné tempo, což kvůli nervozitě někdy není úplně snadné ani pro zkušenější závodníky. Proto budou u maratonu a půlmaratonu asistovat koučové, kteří budou závodníkům pomáhat udržovat jejich osobní ideální tempo.

Intersport hledá 100 běžců do týmu „Pro Touch“
Kdo by měl zájem zúčastnit se Wachaumaratonu za výhodnou cenu včetně startovacího balíčku od Intersportu, měl by se rychle zaregistrovat do týmu „Pro Touch“. Bližší informace a přihlášky naleznete zde.