INTERSPORT Česká Republika :: Aktuální - Novinky :: - Hry na horké letní dny ::
|Více

Hry na horké letní dny

18.05.2011

Při pohledu do kalendáře zjistíme, že do začátku léta zbývá 21 dní. Nejpozději v první letní den, a pokud bude počasí nakloněno, tak i dříve, bychom se měli začít zajímat o to, co všechno se dá na slunci kromě relaxace dělat. Blog Intersportu si pro vás dnes připravil zajímavé a zábavné tipy.

Ať už rybník, moře, koupaliště nebo bazén na zahradě, vodní hladina nás k sobě v létě láká obzvlášť silně. Spolu s přáteli a rodinou vyrážíme na sluníčko, a i když je lenošení na slunci velmi uvolňující, letní hrátky jsou jeho příjemným zpestřením. Někdy se u nich člověk pořádně zahřeje, ale to nevadí. Vždyť máme vodu na dosah.

Nejrůznější házedla z materiálů podobných neoprenu jsou v tomto roce velmi oblíbená. V Intersportu najdete například:

Neoprenové minimíče Schildkröt
Když je velké horko, je nejlepší zahrát si volejbal přímo ve vodě. K tomu se tyto neoprenové míče perfektně hodí. Jsou velmi lehké a navíc se dobře drží. V setu Schildkröt Miniball Duo najdete míč na volejbal a míč na americký fotbal. K dostání v Intersportu za 209 Kč.
Časová náročnost: Záleží na hře, počtu hráčů a výdrži
Zábavnost: Střední až vysoká

Boccia sada
Hra na přesnost, ve které jde o to hodit své míčky co nejblíž k malému cílovému míčku. Míčky z tohoto setu se zastaví i na nerovné ploše. Do hry můžete zahrnout i stoly, židle nebo lavice.
Časová náročnost: Vysoká
Zábavnost: Vysoká
V Intersportu za 499 Kč.