INTERSPORT Česká Republika :: Aktuální - Novinky :: - Spací pytel McKinley dostal nejlepší známku ve spotřebitelském testu ::
|Více

Spací pytel McKinley dostal nejlepší známku ve spotřebitelském testu

16.05.2011

Značka McKinley znamená ve světě outdooru nejlepší poměr kvality a ceny. To potvrzuje aktuální profesionální test, ve kterém se odlehčený mumiový spací pytel McKinley „X-Treme light 1100“ prosadil oproti konkurenci mnohem dražších modelů a jako jediný dostal známku „velmi dobrý“.

Spací pytel „X-Treme light 1100“ značky McKinley váží jen 1 090 gramů. Kromě nízké hmotnosti zaujme tento spacák výbornou odolností proti nízkým teplotám. Komfortní rozmezí je až do plus 5°C, omezený komfort je do nuly a v extrémních případech je spacák možno používat až do minus 14°C. Mumiový spací pytel je určen osobám do výšky 195 cm. Díky své velikosti 32x16 cm (sbalený) se vejde do každého batohu.

Mumiový spací pytel „X-Treme light 1100“ značky McKinley představuje kombinaci praktické lehkosti s nejlepšími vlastnostmi. K dostání pouze v Intersportu.


Nejlepší známka 1,2 pro značku McKinley

Test provedli profesionálové z Občanského sdružení spotřebitelů TEST. Testem prošlo celkem 17 modelů, u nichž se zkoumala jejich praktičnost. Model značky McKinley zvítězil se známkou 1,2. Další místo získal spací pytel až s velkým odstupem, tedy se známkou 1,9.

Sportovní vybavení a oblečení značky McKinley najdete exkluzivně v prodejnách INTERSPORT.


Bližší informace o testu najdete na www.dtest.cz a v aktuálním vydání časopisu „ dTest“.
Televizní reportáž si prohlédněte ZDE.