INTERSPORT Česká Republika :: Aktuální - Novinky :: - Intersport.cz/coachingzone s novými funkcemi ::
|Více

Intersport.cz/coachingzone s novými funkcemi

21.12.2010

Aplikace Coachingzone společnosti Intersport nabízí od této chvíle nové funkce. K osobnímu tréninkovému deníku nyní přibyla možnost uzavírat sázky a vyhlašovat soutěže. Aktivity se budou podle přání automaticky zobrazovat na Facebooku. Blog Intersportu vám prozradí, jak to celé přesně funguje.

Na intersport.cz/coachingzone si může každý, kdo se rád udržuje v dobré kondici, vést svůj osobní tréninkový deník. Kdo chce, může své záznamy automaticky zveřejnit na svém profilu na Facebooku. K tréninku se tak mohou přidat i přátelé.Díky nové funkci uzavírání sázek mohou uživatelé od nynějška uzavřít s přáteli na Facebooku sázku o každý ze svých cílů. Jednoduše se určí cíl, jako například „v příštím týdnu půjdu třikrát běhat“, a určením výše sázkové odměny se prokáže, jak vážně je sázka míněna. O co se vsadíte, to ponecháme na vaší fantazii: vše je dovoleno, od „nahý jednou oběhnout Národní divadlo“ až po „dát si kávu v IKEA a mít přitom na hlavě sobí parohy“.

Kdo je kreativní, bude automaticky motivován k dosažení osobních cílů. V případě prohrané sázky samozřejmě platí: sázkové dluhy jsou čestné dluhy. A přátelé na Facebooku se těší na důkazy v podobě fotografií!Kdo chce svým přátelům ukázat, že je v nějaké disciplíně nejlepší a trénuje nejpilněji, pak by měl na Intersport Coachingzone vyhlásit soutěž. Zvolí se jednoduše oblíbený sport, například plavání, jízda na kole nebo běh.

Poté je třeba v určeném časovém období co nejčastěji trénovat a tréninkové jednotky zapisovat do svého osobního tréninkového kalendáře na Coachingzone. Čím více přátel se do soutěže přihlásí, tím větší bude motivace.

intersport.cz/coachingzone