INTERSPORT Česká Republika :: Aktuální - Novinky :: - Co udělat s lyžemi před sezónou? ::
|Více

Co udělat s lyžemi před sezónou?

10.12.2010

Nechte své lyže alespoň jednou za rok zkontrolovat v profesionálním servisu, budou Vám pak déle dobře sloužit.

Kdo by neznal situaci, kdy se celé týdny těšíte na hory, a když už jste tam, lyže ne a ne poslouchat. Někdo to svaluje na kondičku, jiný má pocit, že přes léto zapomněl techniku. Častým důvodem ale bývá špatné ošetření lyží. 
Ojeté, tupé hrany či poškozená skluznice způsobují neplynulou jízdu v obloucích. Vaše lyže by se měly alespoň jednou za rok dostat do profesionálního servisu. Experti v Intersportu Vám je připraví tak, abyste jezdili bezpečně. Celkovou generálkou v profesionálním servisu získají hrany zase potřebnou ostrost, abyste měli na umělých i přirozených sjezdovkách dostatečnou stabilitu. Ošetřením skluznice se zvýší klouzavost lyží, a zlepší se také jejich točivost a pohyblivost. 
Až ponesete lyže do servisu, nezapomeňte vzít i své boty, aby Vám odborníci mohli zkontrolovat vázání. I zde platí, že detailní nastavení je přesně přizpůsobeno Vašemu stylu a návykům. Čím přesnější informace poskytnete pracovníkům servisu, tím lepší bude výsledek nastavení a také požitek z lyžování.