INTERSPORT Česká Republika :: Aktuální - Novinky :: - Vyhrajte úžasnou zimní dovolenou v regionu Ramsau am Dachstein ::
|Více

Vyhrajte úžasnou zimní dovolenou v regionu Ramsau am Dachstein

02.11.2010

Ramsau am Dachstein – zdroj Tvých sil

Nádherná kulisa hor. Sníh třpytící se ve slunci. Zimní pohoda.

Zadejte ted‘>>

Sjezdové lyžování a běh na lyžích pro celou rodinu, pěší túry a výlety na sněžnicích. To všechno nabízí štýrský prázdninový region Ramsau am Dachstein (1.000 až 3.000 m n.m.).

V lyžařském regionu Ramsau najdete zimní středisko pro děti, začátečníky a rodiny. Sjezdovky na náhorní plošině a na ledovci Dachstein s jistotou sněhu nadchnou všechny velké i malé lyžaře, freeridisty, snowboardisty a samozřejmě všechny milovníky lyžařských túr. Síť běžeckých tratí čítající 220 km splní všechna přání běžkařů.

Klimatické lázně na sluncem zalité náhorní plošině Ramsau am Dachstein (Štýrsko) nabízí pro každého to pravé – stranou hektiky a rušného života a přitom uprostřed lyžařské houpačky, která propojuje čtyři známé lyžařské hory. Kromě toho budete mít k dispozici vynikající zimní infrastrukturu: 70 km cest pro zimní pěší turistiku a pro vyjížďky v saních s koňských spřežením, túry na sněžnicích, kluziště, večerní sáňkařskou dráhu, halu pro volný čas Forest Park Indoor, vodní ráj, saunovou oázu a mnoho dalšího.

Krátký přehled:
Výšková poloha: 1.000 - 3.000 mn.m. (náhorní plošina, pastviny, ledovec Dachstein), 220 km běžeckých tratí, 70 km cest pro pěší turistiku a výlety v saních s koňských spřežením, výlety na sněžnicích, ráj pro lyžařské túry, variantní sjezdy, nejslunnější lyžařské louky v Rakousku, 860 kilometrů sjezdovek na jediný skipas, osvětlená večerní sáňkařská dráha a mnoho dalšího.

Vyhrajte jeden ze dvou lyžařských víkendů s polopenzí a skipasem pro 2 osoby.
Vyplňte odpověď do 30. 11. 2010 a do 17. 12. 2010 se dozvíte, zda jste právě Vy těmi šťastnými!