INTERSPORT Česká Republika :: Aktuální - Novinky :: - Sport to the people ::
|Více

Sport to the people

01.09.2010

INTERSPORT „přinášíme sport lidem“

Jsme světová jednička v prodeji sportovního vybavení a již více než 45 let přinášíme lidem radost ze sportu. Abychom naši pozici ještě více podpořili, připravili jsme nový koncept „Sport to the People“.
Sport lidem by nemělo být pouze heslo v rámci komunikace, ale především aktivní motivací našich zákazníků k radosti ze sportu kdekoli a kdykoli. U nás v INTERSPORTU najdete pouze odborníky, kteří žijí sportem, protože jenom takoví dokážou pro sport skutečně nadchnout i naše zákazníky.

INTERSPORT Česká Republika přichází s myšlenkou tzv. Coachingzone, prostoru, kde se lidé věnují pohybu a sportu, prostoru, kde mohou být pro naše zákazníky výzvou obyčejné schody a každý autobus, který lze ještě doběhnout.
Aktuální témata ze světa sportu, trendy a tipy pro váš trénink a více informací najdete na našem novém INTERSPORT blogu.

Vše o konceptu Sport to the People naleznete na našich stánkách www.intersport.cz, kde si můžete sestavit svůj vlastní tréninkový plán a přes Facebook jej sdílet s přáteli. Domluvte se například s vašimi přáteli na běhání online.

V září se můžete těšit také na fórum, kde získáte profesionální rady a můžete sdílet své tipy s ostatními sportovními nadšenci.