INTERSPORT Česká Republika :: Aktuální - Novinky :: - INTERSPORT OTEVÍRÁ NOVOU POBOČKU ::
|Více

INTERSPORT OTEVÍRÁ NOVOU POBOČKU

27.03.2017

Jednička v oblasti prodeje sportovního zboží pořádá v Jablonci velký zahajovací opening na 800 m² nejmodernější sportovní plochy. 31. března to nebudou jen sportovní nabídky, ale i atraktivní zahajovací akce.

Luboš Hanák, jednatel společnosti INTERSPORT Česká republika, má z nové prodejny radost: „Je dobré, že je nyní v Jablonci konečně sportovní hotspot. Jablonec tak bude o jednu nákupní atrakci bohatší. Síť atraktivních sportovních prodejen INTERSPORT v České republice se tak stane ještě hustší. Široká nabídka sportovního zboží, odborné poradenství a férové ceny budou pro Jablonecké dobrou motivací pro ještě více sportovního vyžití. Zejména náš cyklo- a skiservis je atraktivní nabídkou pro všechny bikery a vyznavače zimních sportů.“

 

David Svoboda, držitel zlaté olympijské medaile v moderním pětiboji, bude při slavnostním otevření dávat rozhovory a autogramy: „Velmi mě těší, že budu u této události přítomen. Pro mě je INTERSPORT významným partnerem pro všechny sportovní nadšence. I já jsem se ve své sportovní kariéře vždy spoléhal na skvělé vybavení od INTERSPORTu.“

 

Tým nové prodejny tvoří deset zaměstnanců, kteří jsou sami sportovci, a proto mohou zákazníkům poskytnout ten nejlepší poradenský servis. Nová pobočka INTERSPORTu je v pořadí 31. v České republice. INTERSPORT je celosvětově jedničkou v oblasti prodeje sportovního zboží. „Díky kampani „best in town“ budou veškeré z hlediska zákazníků významné faktory tím nejlepším způsobem podporovány a prakticky realizovány. Ať se jedná o odbornou způsobilost zaměstnanců, sortiment či servis, sportovní nadšenci dokáží značku INTERSPORT ocenit", říká Luboš Hanák.

 

 

Při otevření v 16:30 hod v nákupním centru Central v Komenského ulici budou poskytovány akční slevy až 70 %, platné do 4. dubna 2017. Kromě toho čeká na děti zahajovací program s mnoha hrami a vědomostní soutěží. „Ti nejšikovnější ode mě dostanou malé dárky“, prozrazuje David Svoboda. Při nákupu nad 1.000,- Kč obdrží všichni zákazníci láhev sektu. Kdo by chtěl od teď využívat výhody věrnostního programu INTERSPORT jako nákupní bonusy, exkluzivní cenové nabídky či narozeninové slevy, ten si může hned při otevření nechat vystavit zákaznickou kartu INTERSPORT.