INTERSPORT Česká Republika :: Aktuální - Novinky :: - Cestovatel Ľubomír Smatana brázdí zákoutí Česka ve vybavení Intersport ::
|Více

Cestovatel Ľubomír Smatana brázdí zákoutí Česka ve vybavení Intersport

26.08.2013

Žádné volnočasové aktivity, žádná prázdninová klišé. Prázdniny Ľubomíra Smatany jsou pozitivní i kritické – a také tak trochu anarchistické. To píše o své letní cestě napříč Českem reportér Radiožurnálu, který vyráží denně do všech koutů republiky za posluchači a komentuje v pravidelném vysílání pořadu „Prázdniny na přání“.

Na své prázdninové 64denní cestě prochází všechny kraje, plaví se na lodi, leze po skalách, brázdí polní cesty a kříží husté lesy. Nic pro něj není překážkou a to i díky vybavení od společnost Intersport, které na své cestě využívá. A při tak dlouhém cestování ho umí řádně ocenit.

„Nafukovačka a podobně kvalitní vychytávky jsou pohodlné a ulehčují mi cesty. Spát na folii si už neumím představit, stan je jednoduše sestavitelný a spacák díky větrání použitelný i v létě. A co brusle? Na těch se pořád učím,“ popisuje své zážitky z cest Ľubomír Smetana.

Jeho cestu můžete sledovat na  http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/prazdniny