INTERSPORT Česká Republika :: Aktuální - Novinky :: - Studenti hráli s INTERSPORTEM plážový volejbal ::
|Více

Studenti hráli s INTERSPORTEM plážový volejbal

27.06.2013

Půl milionu v banku studentského turnaje? Tak to ještě nebylo! V sobotu 15. června v Praze na Ladronce vyvrcholil turnaj studentů vysokých škol v plážovém volejbale Patria Direct Beach Open 2013, v němž se ve velkém finále utkala nejlepší osmadvacítka smíšených týmů z celé České republiky. A INTERSPORT byl u toho!

Všichni účastníci finálového turnaje se mohli cítit jako hvězdy světové extratřídy a užívat si komfortu, kteří mají ti nejlepší. Každý hráč totiž obdržel parádní profesionální dres značky Pro Touch, která je ke koupi v síti prodejen INTERSPORT po celé ČR, vlastní osušku či láhev na pití. Vše v duchu našeho hesla: „Přinášíme sport lidem.“

Značka Pro Touch má na trhu více než dvacetiletou a nabízí širokou škálu sportovního oblečení a vybavení pro různé sporty s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby a požadavky běžců, fotbalistů, basketbalistů a dalších sportovců včetně plážových volejbalistů. Jde o funkční produkty s dlouhou životností za bezkonkurenční ceny. Díky technologii DryPlus mají jednotlivé produkty zajištěn optimální odvod vlhkosti a příjemný pocit při nošení.

Přestože byl celý turnaj včetně kvalifikačních kol určen výhradně amatérským hráčům (zúčastnilo se jich přes pět stovek), na kurtech to nebylo rozhodně poznat. K vidění byly parádní výměny, skvělé smeče i dokonalé bloky. Vítězný tým Jihostroj Radslav musel na cestě za odměnou - projít dvě třísetové bitvy a finále rozhodl až tiebreak.

Sobota byla na rozpáleném písku na Ladronce skutečně vyvedená. K tomu pomohla i soutěž roztleskávaček, ve které čtyři výborně sehrané party spolužáků bavily stovky přihlížejících diváků. Definitivní tečku za prvním ročníkem turnaje udělal koncert populárních kapel Portless a The Prostitutes.

My v INTERSPORTU jsme rádi, že jsme mohli být u toho a že jsme opět mohli přinést sport lidem. Stejně jako všichni účastníci jsme si celý turnaj parádně užili a těšíme se na další ročník!

Více informací o turnaji najdete na www.patriaopen.cz nebo https://www.facebook.com/patriaopen .