INTERSPORT Česká Republika :: Aktuální - Novinky :: - Hudební festivaly: příslušenství, které by si měl každý zabalit ::
|Více

Hudební festivaly: příslušenství, které by si měl každý zabalit

29.06.2012

Léto je roční období hudebních festivalů. Od malých open air festivalů lidové hudby až po obrovské rockové akce – pro každého se něco najde. Většina návštěvníků nocuje ve vlastním stanu přímo na místě festivalu. Na které příslušenství by účastník festivalu neměl zapomenout, radí blog INTERSPORTU.

35°C a obloha jako vymetená nebo 10°C a nepřestávající déšť - počasí se ve festivalové sezóně dokáže postarat o spoustu překvapení. Proto je důležité být vybaven pro všechny případy.

Místo pro spaní a odkládací prostor: stan, karimatka, spacák
Při vícedenních festivalech je stan nejdůležitější součástí vybavení. Koneckonců představuje nejen místo pro spaní, ale také odkládací prostor pro osobní předměty. Nejvhodnější pro tyto účely je kvalitní kempinkový stan, který je voděodolný a lze jej snadno sestavit. Ke kompletní festivalové „ložnici“ chybí už jen karimatka a spacák.Oblečení do slunce i deště
Zvolené oblečení musí být vhodné do slunečného a deštivého počasí. Proto si s sebou zabalte plavky, ale nezapomeňte také na pláštěnku! Důležité: pláštěnka by neměla být pouze vodotěsná, ale také prodyšná. Při vystoupení oblíbené kapely se totiž fanoušci snadno zapotí i při dešti. Neodvádí-li pláštěnka pot od těla, zůstává pak na kůži a nepříjemně lepí.Jakmile začne pršet, z mokré a změklé půdy se brzy stane bahno. V gumákách ovšem zůstanou nohy v suchu. V případě suché půdy jsou nejlepším řešením pevné boty, například model „4 Seasons“ značky McKINLEY.Užitečné příslušenství
K věcem, které by v žádné výbavě neměly chybět, patří skládací stůl. Dále nezapomeňte na opalovací krém a sluneční brýle. Proti přímému slunečnímu záření pak ochrání hlavu čepice nebo klobouk.

Také malá taška patří k výbavě – jako doplněk k velké tašce, ve které jsou věci sbaleny. Některé věci – jako kamera, mobil, peněženka - se totiž hodí vzít s sebou k pódiu. Určitě se také vyplatí stan v mezičase zamykat pomocí zámku.

Ceny produktů jsou platné 28.6. – 8.7. 2012.

Další vhodné oblečení a vybavení na festivaly najdete ve výprodejovém letáku a katalogu McKINLEY.

Výprodejový leták

Katalog McKINLEY