INTERSPORT Česká Republika :: Aktuální - Novinky :: - Fanouškovské produkty evropského fotbalového mistrovství přinesou atmosféru ze stadionu přímo k vám domů ::
|Více

Fanouškovské produkty evropského fotbalového mistrovství přinesou atmosféru ze stadionu přímo k vám domů

30.05.2012

Fanouškovské produkty evropského fotbalového mistrovství jsou již dostupné v prodejnách INTERSPORT. Je jedno, zda si pořídíte tričko nebo míč fotbalového mistrovství. S vhodnými propagačními předměty svého oblíbeného národního týmu si doma před televizí můžete vytvořit atmosféru jako na stadionu.

Prohlédněte si fanouškovské produkty ZDE:

Fanoušci fotbalu budou od 8.6. do 1.7.  trávit fotbalové večery v restauracích či doma před televizí. Již v základních skupinách se budou hrát zápasy, ve kterých se utkají ti nejlepší světoví hráči. Jen několik příkladů:

10.6. hraje Španělsko proti Itálii, hned den nato 11.6. vyzve Francie Anglii. 90 minut napětí slibuje také západ Holandska proti Německu 13.6. První zápas české fotbalové reprezentace se koná 8.6. a to proti ruskému týmu. Stáhněte si hrací plán ZDE!

Je jedno, kterým z 16 národů domácí fotbaloví fanoušci drží palce. Sympatie pro svého osobního favorita je možné vyjádřit například dresem svého oblíbeného týmu. Kromě toho jsou pro všechny fanoušky, kteří během mistrovství chtějí zůstat neutrální, v nabídce také fanouškovské produkty s logem mistrovství.