INTERSPORT Česká Republika :: Aktuální - Novinky :: - Trendy v plavkách 2012: dámy mohou svůj „outfit“ kombinovat, pánové obléknou krátké šortky ::
|Více

Trendy v plavkách 2012: dámy mohou svůj „outfit“ kombinovat, pánové obléknou krátké šortky

27.04.2012

Rozmanitá, pestrobarevná a individuální. Taková by měla být koupací a plážová móda 2012. Zažíváme návrat neonových barev. Modrá, žlutá, zelená, růžová, oranžová – módní nadšenci je dokonce kombinují.

Dámy mohou dosáhnout individuálního plážového vzhledu metodou „ Mix & Match“ neboli kombinací vrchních a spodních částí různých střihů.

  

Jedna kolekce, spousta střihů: batikované kostky od značky Firefly
U dámské kolekce „Batik Checks“ od značky Firefly najdete vrchní díl plavek střihu: „bandeaux“, měkké košíčky a trojúhelníky. Jako spodní díl můžete zvolit kalhotky střihu: tanga, běžný kalhotkový střih, Hot Pants či šortky. Samotná kolekce tak skýtá dohromady dvanáct možností, jak namixovat různé střihy a nosit tak podle libosti více či méně látky.

Kombinovat lze také podobné vzory, jako například užší a širší proužky u kolekce „Classic Stripes“ od Magic M. U materiálů dochází také k pokrokům. Plavky kolekce „Classic Stripes“ jsou zhotoveny z nového druhu mikrovlákna, které je obzvlášť měkké a příjemné na nošení. Plavky jsou v prodejnách INTERSPORT k dostání v různých velikostech.

Každé plavky lze navíc doplnit také barevně sladěnou plážovou módou - s taškami, ručníky čis obuví do vody. Individuální rady a tipy vám v prodejnách INTERSPORT rádi poskytnou naši odborní poradci.

U pánů jsou „in“ krátké šortky v trendy barvách či s pestrými vzory
Pánové svou náklonnost k módě letos ukážou volbou krátkých šortek. Kdo však preferuje více látky, najde se v plavkách typu „boardshorts“. Oblíbené jsou koupací šortky v délce těsně nad kolena, a to v různých barvách a potiscích. Trendy barvami jsou tyrkysová, světle zelená, oranžová a pro odvážné fialová!

  

Plavky pro děti spojují módu s praktičností. K vybraným modelům plavek (například od značky Etirel a Firefly) je k dostání také tričko poskytující ochranu proti slunečnímu záření.