INTERSPORT Česká Republika :: Aktuální - Novinky :: - Technologie, které činí oblečení McKINLEY příjemným a komfortním ::
|Více

Technologie, které činí oblečení McKINLEY příjemným a komfortním

14.04.2012

Shoda názvu značky McKINLEY a nejvyšší hory Severní Ameriky není náhodná. Produkty značky McKINLEY jsou k dostání pouze v prodejnách INTERSPORT. Použité materiály jsou lehké, odolné a zabalené mají malé rozměry. Díky technologiím jako „Aquamax“ nebo „Dryplus“ odolají i extrémním podmínkám.

Při výrobě oblečení McKINLEY se využívají technologie, které dělají pohyb v přírodě co možná nejpříjemnější.

 
  

Aquamax

Membrána „Aquamax” zajišťuje nepromokavost, větruodolnost a zároveň prodyšnost. Pomáhá tak regulovat tělesnou teplotu během sportovní aktivity – a to při odlišných klimatických podmínkách.

 

Dry Plus

Funkce DryPlus zajišťuje optimální odvod vlhkosti a příjemný pocit při nošení. DryPlus je technologie vlákna, která zajišťuje rychlý odvod potu od těla. Existuje více různých použití Dry-Plus-Performance vláken.


 

Sunprotection

Textil McKINLEY s logem Sunprotection je vyrobený tak, aby chránil pokožku před nadměrným UVA a UVB zářením. INTERSPORT nabízí oblečení s různou intenzitou sluneční ochrany. Vyjadřuje to hodnota UPF („ Ultraviolet Protection Factor“). Stupeň ochrany, které poskytuje oblečení McKINLEY se pohybuje v rozpětí od UPF 15 do UPF 50.

 

Polygiene

Pot sám o sobě je v podstatě bez zápachu, představuje ale živnou půdu pro bakterie, které zápach způsobují. U Polygiene je použita nízká koncentrace přírodní stříbřité soli, která zabrání růstu bakterií a brání tak před vznikem zápachu.